IX VOLTA A PEU A SANT JOANET
17/06/2023
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Abdelmajid Elhissouf | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:19:05 | 00:03:10 |
2 | 2 | Victor Martinez Richart | Serrano Club Atletismo | Senior - M | 00:20:01 | 00:03:20 |
3 | 1 | Victor Bueno Roman | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:20:04 | 00:03:20 |
4 | 2 | Rafa Abad | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:20:06 | 00:03:21 |
5 | 3 | Claudio Moreno Agut | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:20:12 | 00:03:22 |
6 | 4 | Andreu Garcia Artes | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - M | 00:20:22 | 00:03:23 |
7 | 5 | Javi Mendoza Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - M | 00:20:36 | 00:03:26 |
8 | 6 | Luis Hurtado Alarco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:20:53 | 00:03:28 |
9 | 7 | Nour Eddine Asbita | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - M | 00:20:56 | 00:03:29 |
10 | 3 | Josep Navarro Oltra | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:20:58 | 00:03:29 |
11 | 8 | Ricardo Rodriguez Santiago | Independiente | Vetera A - M | 00:21:03 | 00:03:30 |
12 | 1 | Pedro Jose Culebras Vaquerizo | Caixa Rural Algemesi | Vetera B - M | 00:21:06 | 00:03:31 |
13 | 2 | Javier Noves Almansa | Caixa Rural Algemesi | Vetera B - M | 00:21:07 | 00:03:31 |
14 | 9 | Ricardo Artigau Hilario | C.e. La Vespa De Novetle | Vetera A - M | 00:21:12 | 00:03:32 |
15 | 4 | Kike Soler Gomez | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:21:18 | 00:03:33 |
16 | 10 | Fernando Dominguez Gimeno | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:21:20 | 00:03:33 |
17 | 11 | Blas Delfin Garcia Almarcha | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - M | 00:21:32 | 00:03:35 |
18 | 3 | Miguel Castellano Perez | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera B - M | 00:21:36 | 00:03:36 |
19 | 4 | Luis Garcia Garcia | Atletisme Alginet | Vetera B - M | 00:21:44 | 00:03:37 |
20 | 5 | Juan Manuel Climent Puertos | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:21:45 | 00:03:37 |
21 | 6 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Vetera B - M | 00:21:51 | 00:03:38 |
22 | 12 | Carlos Bueno Miralles | Caixa Rural Algemesi | Vetera A - M | 00:21:58 | 00:03:39 |
23 | 13 | Marcel Gonzalez Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:22:01 | 00:03:40 |
24 | 14 | Ricardo Carratala Roig | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:22:01 | 00:03:40 |
25 | 7 | Carlos Javier Sabates Garcia | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera B - M | 00:22:03 | 00:03:40 |
26 | 1 | Oscar Martinez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Junior - M | 00:22:22 | 00:03:43 |
27 | 8 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Vetera B - M | 00:22:41 | 00:03:46 |
28 | 5 | Paco Sanchez Vidal | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:22:44 | 00:03:47 |
29 | 15 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - M | 00:22:49 | 00:03:48 |
30 | 16 | Agustin Pena Sanz | Atletisme Alginet | Vetera A - M | 00:23:05 | 00:03:50 |
31 | 9 | Jaime Hervas Primo | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:23:08 | 00:03:51 |
32 | 10 | Fran Velez Martinez | Caixa Rural Algemesi | Vetera B - M | 00:23:08 | 00:03:51 |
33 | 6 | Ferran Maiques Arnandis | Independiente | Senior - M | 00:23:10 | 00:03:51 |
34 | 11 | Daniel Gandia Vila | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:23:10 | 00:03:51 |
35 | 12 | Marino Blay Pardo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:23:10 | 00:03:51 |
36 | 7 | Josep Guardiola Diaz | Independiente | Senior - M | 00:23:14 | 00:03:52 |
37 | 8 | Alex Holovanenko | Independiente | Senior - M | 00:23:15 | 00:03:52 |
38 | 17 | Carles Lozano Beti | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:23:18 | 00:03:53 |
39 | 1 | Juan Jose Rosello Soler | Independiente | Vetera C - M | 00:23:20 | 00:03:53 |
40 | 18 | Juanjo Ortega Gonzalez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:23:22 | 00:03:53 |
41 | 13 | Antonio Richart Garcia | Diaiters Team Alberic | Vetera B - M | 00:23:23 | 00:03:53 |
42 | 2 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera C - M | 00:23:24 | 00:03:54 |
43 | 3 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Vetera C - M | 00:23:26 | 00:03:54 |
44 | 19 | Francisco Baldres Vila | Independiente | Vetera A - M | 00:23:29 | 00:03:54 |
45 | 14 | Jose Vicente Belenguer Viton | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:23:33 | 00:03:55 |
46 | 4 | Jose Miguel Ponce Ruiz | Redolat Team | Vetera C - M | 00:23:38 | 00:03:56 |
47 | 9 | Alvaro Artigau Chacon | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:23:40 | 00:03:56 |
48 | 5 | Manuel Pallas Momparler | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera C - M | 00:23:44 | 00:03:57 |
49 | 15 | Daniel Gonzalez Perez | C.t. Alzira | Vetera B - M | 00:23:56 | 00:03:59 |
50 | 16 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Vetera B - M | 00:24:15 | 00:04:02 |
51 | 17 | David Femenia Oliver | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:24:22 | 00:04:03 |
52 | 20 | Rafael Pinilla Fayos | Independiente | Vetera A - M | 00:24:25 | 00:04:04 |
53 | 10 | Salva Piqueres Martinez | Independiente | Senior - M | 00:24:26 | 00:04:04 |
54 | 11 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. L´alcudia | Senior - M | 00:24:30 | 00:04:05 |
55 | 18 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Vetera B - M | 00:24:37 | 00:04:06 |
56 | 1 | Vicente Sanz Hernandorena | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera D - M | 00:24:40 | 00:04:06 |
57 | 19 | Pascual Andres Aguado | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:24:49 | 00:04:08 |
58 | 20 | Francisco Bru Juan | Atletisme Alginet | Vetera B - M | 00:24:51 | 00:04:08 |
59 | 21 | Javier Soler Perez | Santjorunners | Vetera B - M | 00:25:04 | 00:04:10 |
60 | 21 | Cristian Farcau | Independiente | Vetera A - M | 00:25:08 | 00:04:11 |
61 | 22 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Vetera A - M | 00:25:11 | 00:04:11 |
62 | 22 | Arcadi Machi Lorente | C.a. Benimodo | Vetera B - M | 00:25:22 | 00:04:13 |
63 | 23 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Vetera B - M | 00:25:27 | 00:04:14 |
64 | 12 | Carles Carbonell Fores | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:25:41 | 00:04:16 |
65 | 24 | Paco Penarrocha Escutia | Independiente | Vetera B - M | 00:25:54 | 00:04:19 |
66 | 23 | Joan Grau Santos | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - M | 00:25:55 | 00:04:19 |
67 | 25 | Francisco Vicente Bueno Borja | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:25:58 | 00:04:19 |
68 | 26 | Jose Miguel Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:26:01 | 00:04:20 |
69 | 6 | Gabriel Mocanu | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera C - M | 00:26:05 | 00:04:20 |
70 | 24 | Jordi Masia Astruells | Caixa Rural Algemesi | Vetera A - M | 00:26:05 | 00:04:20 |
71 | 25 | Andres Fajardo Valenzuela | Escuela Del Corredor Paco Milan | Vetera A - M | 00:26:06 | 00:04:21 |
72 | 2 | Juan Bautista Aparici Bolufer | C.a. Xativa | Vetera D - M | 00:26:07 | 00:04:21 |
73 | 27 | Vicente Jose Moreno Dura | Independiente | Vetera B - M | 00:26:14 | 00:04:22 |
74 | 28 | Francisco Jose Machi Quijal | Caixa Rural Algemesi | Vetera B - M | 00:26:16 | 00:04:22 |
75 | 13 | Lucas Rodriguez Guilleron | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:26:17 | 00:04:22 |
76 | 26 | Antonio Chaveli Ruiz | C.a. Carcaixent | Vetera A - M | 00:26:26 | 00:04:24 |
77 | 2 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior - M | 00:26:37 | 00:04:26 |
78 | 7 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Vetera C - M | 00:26:48 | 00:04:28 |
79 | 29 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Vetera B - M | 00:26:52 | 00:04:28 |
80 | 14 | Eduard Verdeguer Gimenez | Independiente | Senior - M | 00:26:53 | 00:04:28 |
81 | 27 | Nicolas Hurtado Llopis | Xafaxarcos Polinya | Vetera A - M | 00:27:10 | 00:04:31 |
82 | 28 | Javi Novella Tornero | Cano Boluda Inmobiliarias | Vetera A - M | 00:27:18 | 00:04:33 |
83 | 30 | Loren Monzo Alonso | Ratatletes Alberic | Vetera B - M | 00:27:23 | 00:04:33 |
84 | 31 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Vetera B - M | 00:27:26 | 00:04:34 |
85 | 8 | Felipe Tormos Oliver | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera C - M | 00:27:27 | 00:04:34 |
86 | 9 | Cesar Fuentes Ramon | Ratatletes Alberic | Vetera C - M | 00:27:33 | 00:04:35 |
87 | 3 | Enrique Alcover Alcover | Independiente | Vetera D - M | 00:27:33 | 00:04:35 |
88 | 32 | Jose Javier Suner Espinosa | Independiente | Vetera B - M | 00:27:39 | 00:04:36 |
89 | 33 | Ernesto Masia Hermano | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:27:40 | 00:04:36 |
90 | 34 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Vetera B - M | 00:27:47 | 00:04:37 |
91 | 35 | Carlos Calatayud Salom | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera B - M | 00:27:48 | 00:04:38 |
92 | 10 | Jose Vicente Tamarit Dasi | Independiente | Vetera C - M | 00:27:49 | 00:04:38 |
93 | 29 | Vicent Bosca Catala | Anitin Team | Vetera A - M | 00:27:50 | 00:04:38 |
94 | 30 | Juan Jose Vaz Saez | Torrent Corre | Vetera A - M | 00:28:10 | 00:04:41 |
95 | 36 | Miguel Gabaldon Vidal | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:28:10 | 00:04:41 |
96 | 4 | Pedro Culebras Castillo | Caixa Rural Algemesi | Vetera D - M | 00:28:19 | 00:04:43 |
97 | 37 | David Molto Romero | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:28:19 | 00:04:43 |
98 | 15 | Jose Antonio Belda Garcia | Anitin Team | Senior - M | 00:28:20 | 00:04:43 |
99 | 11 | Jose Manuel Tomas Pavia | Km3 Xativa | Vetera C - M | 00:28:32 | 00:04:45 |
100 | 12 | Nardo Garcia Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera C - M | 00:28:35 | 00:04:45 |
101 | 13 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Vetera C - M | 00:28:49 | 00:04:48 |
102 | 38 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:28:52 | 00:04:48 |
103 | 5 | Celestino Ortiz Martinez | C.e. La Vespa De Novetle | Vetera D - M | 00:28:57 | 00:04:49 |
104 | 39 | Jose Martinez Magraner | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:28:59 | 00:04:49 |
105 | 31 | Oscar Sierra Medina | Independiente | Vetera A - M | 00:29:10 | 00:04:51 |
106 | 40 | Carlos Montalva Monsalve | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:29:10 | 00:04:51 |
107 | 14 | Enrique Juan Mico | C. A. Canals | Vetera C - M | 00:29:19 | 00:04:53 |
108 | 32 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Vetera A - M | 00:29:21 | 00:04:53 |
109 | 15 | Sergio Fabregues Tudela | Penya Mohicans | Vetera C - M | 00:29:23 | 00:04:53 |
110 | 16 | Lucio Centelles Tarrega | Torrent Corre | Vetera C - M | 00:29:27 | 00:04:54 |
111 | 41 | Victor Centelles Tarrega | Independiente | Vetera B - M | 00:29:27 | 00:04:54 |
112 | 17 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Vetera C - M | 00:29:38 | 00:04:56 |
113 | 18 | Edelmiro Vila Tormo | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera C - M | 00:29:43 | 00:04:57 |
114 | 19 | Juan Jose Moscardo Ferrando | Independiente | Vetera C - M | 00:29:47 | 00:04:57 |
115 | 42 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Vetera B - M | 00:29:51 | 00:04:58 |
116 | 16 | Francisco Cristobal Grueso Cerezo | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:29:59 | 00:04:59 |
117 | 43 | Miguel Barbera Bru | C. A. Canals | Vetera B - M | 00:30:07 | 00:05:01 |
118 | 33 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Vetera A - M | 00:30:07 | 00:05:01 |
119 | 44 | Jose Vte Sapena Molla | C.a. La Malla Tot Pulmo De Barxeta | Vetera B - M | 00:30:09 | 00:05:01 |
120 | 45 | Rafael Mendoza | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:30:13 | 00:05:02 |
121 | 20 | Vicente Ausina | Atletisme Alginet | Vetera C - M | 00:30:15 | 00:05:02 |
122 | 6 | Jose Canas Exposito | Atletisme Alginet | Vetera D - M | 00:30:20 | 00:05:03 |
123 | 21 | Ernesto Hervas Perez | Anitin Team | Vetera C - M | 00:30:21 | 00:05:03 |
124 | 34 | Fran Donoso Sala | Anitin Team | Vetera A - M | 00:30:21 | 00:05:03 |
125 | 35 | Juan Jimenez Ano | Independiente | Vetera A - M | 00:30:26 | 00:05:04 |
126 | 36 | Benjamin Perez Ferris | Club De Trail Serra Vernissa | Vetera A - M | 00:30:37 | 00:05:06 |
127 | 17 | Sergio Gregori Cubells | Anitin Team | Senior - M | 00:30:47 | 00:05:07 |
128 | 7 | Xavier Richard Soriano | C.a. Carcaixent | Vetera D - M | 00:30:51 | 00:05:08 |
129 | 22 | Josep Lluis Ocheda Hervas | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera C - M | 00:30:54 | 00:05:09 |
130 | 37 | Emilio Lopez Molla | Santjorunners | Vetera A - M | 00:30:55 | 00:05:09 |
131 | 46 | Jose Joaquin Esteve Castell | C.a. Tortuga Algemesi | Vetera B - M | 00:31:00 | 00:05:10 |
132 | 18 | Sergio Balaguer Martinez | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:31:02 | 00:05:10 |
133 | 23 | Jose Vicente Gimeno Dura | Independiente | Vetera C - M | 00:31:08 | 00:05:11 |
134 | 47 | Sergio Ignaci Garcia Rodrigo | Independiente | Vetera B - M | 00:31:36 | 00:05:16 |
135 | 24 | Jesus Alcaniz Diaz | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera C - M | 00:31:38 | 00:05:16 |
136 | 48 | Emilio Rodriguez Nofuentes | Club Atletisme Almussafes | Vetera B - M | 00:32:00 | 00:05:20 |
137 | 8 | Fernando Gonzalez Avellan | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera D - M | 00:32:07 | 00:05:21 |
138 | 25 | Julian Sanz Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera C - M | 00:32:07 | 00:05:21 |
139 | 49 | Carlos Pous Vidal | Ove Joier | Vetera B - M | 00:32:41 | 00:05:26 |
140 | 50 | Antonio Copovi Talens | C.a. Carcaixent | Vetera B - M | 00:33:10 | 00:05:31 |
141 | 19 | Hector Atieza Hernandez | Anitin Team | Senior - M | 00:33:14 | 00:05:32 |
142 | 20 | Andrei Bali | Independiente | Senior - M | 00:33:19 | 00:05:33 |
143 | 38 | Emilio Jose Molina Martin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:33:19 | 00:05:33 |
144 | 26 | Bernardo Martinez Albertos | Independiente | Vetera C - M | 00:33:36 | 00:05:36 |
145 | 39 | Paco Valls | Independiente | Vetera A - M | 00:33:39 | 00:05:36 |
146 | 27 | Paco Martinez Pellicer | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera C - M | 00:33:49 | 00:05:38 |
147 | 28 | Pablo Benavent Garcia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera C - M | 00:33:49 | 00:05:38 |
148 | 51 | Vicente Javier Vazquez Denia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:33:50 | 00:05:38 |
149 | 29 | Antonio Aledo Avaria | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera C - M | 00:33:50 | 00:05:38 |
150 | 40 | Agusti Benavent Pla | Ratatletes Alberic | Vetera A - M | 00:34:01 | 00:05:40 |
151 | 41 | Josep Blau | Km3 Xativa | Vetera A - M | 00:34:21 | 00:05:43 |
152 | 9 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera D - M | 00:34:24 | 00:05:44 |
153 | 30 | Luis Arnandis Bria | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera C - M | 00:34:24 | 00:05:44 |
154 | 42 | Vicente Pi Garcia | Ratatletes Alberic | Vetera A - M | 00:34:28 | 00:05:44 |
155 | 43 | Julian Delgado Sanz | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - M | 00:34:31 | 00:05:45 |
156 | 31 | Miguel Angel Monroig Ribera | Independiente | Vetera C - M | 00:34:44 | 00:05:47 |
157 | 52 | Valentin Garcia Rodriguez | Independiente | Vetera B - M | 00:34:47 | 00:05:47 |
158 | 53 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Vetera B - M | 00:35:13 | 00:05:52 |
159 | 44 | Vicente Rubio Cabrera | Xafaxarcos Polinya | Vetera A - M | 00:36:03 | 00:06:00 |
160 | 10 | Luis Berriales Arlandis | Xafaxarcos Polinya | Vetera D - M | 00:36:04 | 00:06:00 |
161 | 45 | Jordi Esteve Boix | Xafaxarcos Polinya | Vetera A - M | 00:36:04 | 00:06:00 |
162 | 3 | Javier Suner Fuertes | Anitin Team | Junior - M | 00:36:24 | 00:06:04 |
163 | 46 | Ruben Goig Ribero | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:36:26 | 00:06:04 |
164 | 47 | Abel Perez Pedron | Independiente | Vetera A - M | 00:36:32 | 00:06:05 |
165 | 48 | Carles Barrios Reina | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - M | 00:36:33 | 00:06:05 |
166 | 11 | Ambrosio Ferrer Portillo | Independiente | Vetera D - M | 00:37:19 | 00:06:13 |
167 | 32 | P Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Vetera C - M | 00:37:27 | 00:06:14 |
168 | 54 | Salva Lopez Galve | Independiente | Vetera B - M | 00:37:33 | 00:06:15 |
169 | 12 | Juan Bta. Ferrando Nicolas | C.a. Carcaixent | Vetera D - M | 00:37:38 | 00:06:16 |
170 | 55 | Agustin De La Torre Isern | Santjorunners | Vetera B - M | 00:37:50 | 00:06:18 |
171 | 13 | Paco Sanmiguel Hueso | Independiente | Vetera D - M | 00:39:09 | 00:06:31 |
172 | 56 | Jesus Palau Mahiques | C.a. Carcaixent | Vetera B - M | 00:39:43 | 00:06:37 |
173 | 57 | Antonio Bellver Casan | La Picaeta | Vetera B - M | 00:39:54 | 00:06:39 |
174 | 33 | Agustin Blay Soriano | Anitin Team | Vetera C - M | 00:40:30 | 00:06:45 |
175 | 14 | Cesar Boquera Martinez | Anitin Team | Vetera D - M | 00:40:31 | 00:06:45 |
176 | 15 | Vicent Vila Vila | Independiente | Vetera D - M | 00:40:34 | 00:06:45 |
177 | 16 | Francesc Enric Cogollos Aranda | C.a. Carcaixent | Vetera D - M | 00:41:19 | 00:06:53 |
178 | 58 | Vicente Tortosa Torres | Independiente | Vetera B - M | 00:42:19 | 00:07:03 |
179 | 17 | Jose Molina Donat | Independiente | Vetera D - M | 00:44:54 | 00:07:29 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Aurora Piqueres Martinez | Doszero Team | Vetera A - F | 00:25:10 | 00:04:11 |
2 | 2 | Maria Rosa Romero Lopez | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - F | 00:25:32 | 00:04:15 |
3 | 1 | Sandra Gomez Escriva | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - F | 00:26:14 | 00:04:22 |
4 | 1 | Sara Maria Cea Becerra | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:26:18 | 00:04:23 |
5 | 2 | Neus Llopis Pascual | Santjorunners | Vetera B - F | 00:27:33 | 00:04:35 |
6 | 3 | Susana Murillo Clemente | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - F | 00:27:40 | 00:04:36 |
7 | 2 | Irene Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:28:18 | 00:04:43 |
8 | 3 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:28:31 | 00:04:45 |
9 | 4 | Veronica Gandia Pastor | Santjorunners | Vetera A - F | 00:28:44 | 00:04:47 |
10 | 1 | Sole Climent 1211conde | C.a. Xativa | Vetera C - F | 00:28:59 | 00:04:49 |
11 | 4 | Nadia Vila Navarro | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:29:17 | 00:04:52 |
12 | 3 | Vicky Garcia Leal | C. A. Canals | Vetera B - F | 00:29:35 | 00:04:55 |
13 | 4 | Carol Sales | Ratatletes Alberic | Vetera B - F | 00:29:49 | 00:04:58 |
14 | 5 | Maria Carmen Descals | Km3 Xativa | Vetera A - F | 00:30:23 | 00:05:03 |
15 | 6 | Beatriz Gomez Escriva | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - F | 00:30:32 | 00:05:05 |
16 | 7 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - F | 00:30:49 | 00:05:08 |
17 | 5 | Laura Carbonell Mico | Independiente | Vetera B - F | 00:31:20 | 00:05:13 |
18 | 6 | Vanessa Saiz Taboada | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera B - F | 00:31:21 | 00:05:13 |
19 | 2 | Maria Amparo Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Vetera C - F | 00:31:22 | 00:05:13 |
20 | 5 | Liuba Vila Navarro | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:31:42 | 00:05:17 |
21 | 8 | Leo Villaescusa Fernandez | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - F | 00:31:51 | 00:05:18 |
22 | 1 | Maria Jose Ballester Domingo | Club Atletisme Almussafes | Vetera D - F | 00:31:56 | 00:05:19 |
23 | 9 | Loles Gutierrez Garcia | Anitin Team | Vetera A - F | 00:32:09 | 00:05:21 |
24 | 6 | Catalina Bali | Independiente | Senior - F | 00:32:25 | 00:05:24 |
25 | 7 | Lourdes Pelufo Gaya | Independiente | Vetera B - F | 00:32:50 | 00:05:28 |
26 | 10 | Patricia Sanchis Collado | Independiente | Vetera A - F | 00:33:14 | 00:05:32 |
27 | 7 | Estefania Rubio Andres | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:33:14 | 00:05:32 |
28 | 8 | Maria Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:33:16 | 00:05:32 |
29 | 9 | Liz Karina Fernandez Gauto | Torrent Corre | Senior - F | 00:33:36 | 00:05:36 |
30 | 10 | Monica Perez Estruch | Santjorunners | Senior - F | 00:33:36 | 00:05:36 |
31 | 11 | Judith Idalgo Guillem | Santjorunners | Vetera A - F | 00:33:37 | 00:05:36 |
32 | 8 | Alicia Arnau Espuig | Colla El Parotet | Vetera B - F | 00:34:17 | 00:05:42 |
33 | 12 | Sandra Santamaria | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - F | 00:34:28 | 00:05:44 |
34 | 13 | Noelia Monerri Alcazar | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - F | 00:34:31 | 00:05:45 |
35 | 3 | Teresa Lambiez Gracia | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera C - F | 00:34:31 | 00:05:45 |
36 | 14 | Nuria Perez Cantero | Anitin Team | Vetera A - F | 00:34:43 | 00:05:47 |
37 | 9 | Maria Carmen Martinez Mongort | Santjorunners | Vetera B - F | 00:34:48 | 00:05:48 |
38 | 10 | Lorena Coves Carbonell | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - F | 00:34:50 | 00:05:48 |
39 | 11 | Maria Del Carmen Martinez Mas | C.t. Alberic | Vetera B - F | 00:35:10 | 00:05:51 |
40 | 12 | Emi Alvarado Castello | Club De Correr Xeraco | Vetera B - F | 00:35:36 | 00:05:56 |
41 | 2 | M Jose Carbonell Cabrera | Cano Boluda Inmobiliarias | Vetera D - F | 00:35:41 | 00:05:56 |
42 | 15 | Yenifer Pardo Laguia | Xafaxarcos Polinya | Vetera A - F | 00:36:04 | 00:06:00 |
43 | 3 | Miilagros Sifre Artal | Xafaxarcos Polinya | Vetera D - F | 00:36:11 | 00:06:01 |
44 | 4 | Rosa Garcia Perez | Independiente | Vetera D - F | 00:36:28 | 00:06:04 |
45 | 11 | Maria Martin Buades | Arete.ser | Senior - F | 00:36:59 | 00:06:09 |
46 | 13 | Veronica De La Torre Isern | Santjorunners | Vetera B - F | 00:37:51 | 00:06:18 |
47 | 16 | Mara Jurado Moreno | Anitin Team | Vetera A - F | 00:38:01 | 00:06:20 |
48 | 17 | Sara Mata Gomis | C.a. Carcaixent | Vetera A - F | 00:38:24 | 00:06:24 |
49 | 18 | Marta Boluda Peris | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - F | 00:38:29 | 00:06:24 |
50 | 14 | Susanna Pallas | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera B - F | 00:38:33 | 00:06:25 |
51 | 5 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Vetera D - F | 00:39:09 | 00:06:31 |
52 | 15 | Maria Luisa Morant Zaragoza | La Picaeta | Vetera B - F | 00:39:54 | 00:06:39 |
53 | 16 | Gemma Guillart Sanz | Independiente | Vetera B - F | 00:42:04 | 00:07:00 |
54 | 12 | Elena Valero Relloso | Independiente | Senior - F | 00:43:18 | 00:07:13 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 30 | Victor Bueno Roman => Pts: 3 - 00:20:04 (00:03:20) Rafa Abad => Pts: 4 - 00:20:06 (00:03:21) Claudio Moreno Agut => Pts: 5 - 00:20:12 (00:03:22) Luis Hurtado Alarco => Pts: 8 - 00:20:53 (00:03:28) Josep Navarro Oltra => Pts: 10 - 00:20:58 (00:03:29) |
2 | Alejandro Sanz La Rabosa | 48 | Abdelmajid Elhissouf => Pts: 1 - 00:19:05 (00:03:10) Andreu Garcia Artes => Pts: 6 - 00:20:22 (00:03:23) Nour Eddine Asbita => Pts: 9 - 00:20:56 (00:03:29) Kike Soler Gomez => Pts: 15 - 00:21:18 (00:03:33) Blas Delfin Garcia Almarcha => Pts: 17 - 00:21:32 (00:03:35) |
3 | Caixa Rural Algemesi | 100 | Pedro Jose Culebras Vaquerizo => Pts: 12 - 00:21:06 (00:03:31) Javier Noves Almansa => Pts: 13 - 00:21:07 (00:03:31) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 21 - 00:21:51 (00:03:38) Carlos Bueno Miralles => Pts: 22 - 00:21:58 (00:03:39) Fran Velez Martinez => Pts: 32 - 00:23:08 (00:03:51) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 200 | Javi Mendoza Moreno => Pts: 7 - 00:20:36 (00:03:26) Jaime Hervas Primo => Pts: 31 - 00:23:08 (00:03:51) Eduardo Morante Ojeda => Pts: 42 - 00:23:24 (00:03:54) Vicente Sanz Hernandorena => Pts: 56 - 00:24:40 (00:04:06) Carles Carbonell Fores => Pts: 64 - 00:25:41 (00:04:16) |
5 | Atletisme Alginet | 212 | Luis Garcia Garcia => Pts: 19 - 00:21:44 (00:03:37) Raul Bosch Nadal => Pts: 27 - 00:22:41 (00:03:46) Agustin Pena Sanz => Pts: 30 - 00:23:05 (00:03:50) Francisco Bru Juan => Pts: 58 - 00:24:51 (00:04:08) Delfin Fargueta Signes => Pts: 78 - 00:26:48 (00:04:28) |
6 | C.a. Carcaixent | 459 | Vicente Pons Navarro => Pts: 55 - 00:24:37 (00:04:06) Antonio Chaveli Ruiz => Pts: 76 - 00:26:26 (00:04:24) David Lopez Arnal => Pts: 84 - 00:27:26 (00:04:34) Francisco Cristobal Grueso Cerezo => Pts: 116 - 00:29:59 (00:04:59) Xavier Richard Soriano => Pts: 128 - 00:30:51 (00:05:08) |
7 | Ratatletes Alberic | 523 | Oscar Gomez Gandia => Pts: 50 - 00:24:15 (00:04:02) Loren Monzo Alonso => Pts: 83 - 00:27:23 (00:04:33) Cesar Fuentes Ramon => Pts: 86 - 00:27:33 (00:04:35) Agusti Benavent Pla => Pts: 150 - 00:34:01 (00:05:40) Vicente Pi Garcia => Pts: 154 - 00:34:28 (00:05:44) |
8 | Anitin Team | 556 | Vicent Bosca Catala => Pts: 93 - 00:27:50 (00:04:38) Jose Antonio Belda Garcia => Pts: 98 - 00:28:20 (00:04:43) Jose Antonio Piera Coronado => Pts: 118 - 00:30:07 (00:05:01) Ernesto Hervas Perez => Pts: 123 - 00:30:21 (00:05:03) Fran Donoso Sala => Pts: 124 - 00:30:21 (00:05:03) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz La Rabosa | 22 | Sara Maria Cea Becerra => Pts: 4 - 00:26:18 (00:04:23) Irene Gomez Ferrer => Pts: 7 - 00:28:18 (00:04:43) Nadia Vila Navarro => Pts: 11 - 00:29:17 (00:04:52) |
2 | C.a. Els Coixos De Carlet | 31 | Maria Rosa Romero Lopez => Pts: 2 - 00:25:32 (00:04:15) Blanca Mansilla Benavent => Pts: 8 - 00:28:31 (00:04:45) Leo Villaescusa Fernandez => Pts: 21 - 00:31:51 (00:05:18) |
3 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 42 | Sandra Gomez Escriva => Pts: 3 - 00:26:14 (00:04:22) Susana Murillo Clemente => Pts: 6 - 00:27:40 (00:04:36) Sandra Santamaria => Pts: 33 - 00:34:28 (00:05:44) |
4 | Santjorunners | 44 | Neus Llopis Pascual => Pts: 5 - 00:27:33 (00:04:35) Veronica Gandia Pastor => Pts: 9 - 00:28:44 (00:04:47) Monica Perez Estruch => Pts: 30 - 00:33:36 (00:05:36) |
5 | Anitin Team | 106 | Loles Gutierrez Garcia => Pts: 23 - 00:32:09 (00:05:21) Nuria Perez Cantero => Pts: 36 - 00:34:43 (00:05:47) Mara Jurado Moreno => Pts: 47 - 00:38:01 (00:06:20) |