XX VOLTA A PEU GAVARDA
22/04/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Abdelali Razyn | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:25:55 | 00:03:13 |
2 | 1 | Hassane Ahouchar | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:25:58 | 00:03:14 |
3 | 1 | Rafa Abad | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:28:06 | 00:03:29 |
4 | 2 | David Esteve Nigo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:28:21 | 00:03:31 |
5 | 2 | Jose Manuel Caplliure Piera | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:28:31 | 00:03:33 |
6 | 3 | David Martinez Herrero | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:28:33 | 00:03:33 |
7 | 4 | Adrian Navarro Fortuno | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:28:33 | 00:03:33 |
8 | 2 | David Blay Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:28:42 | 00:03:34 |
9 | 3 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:29:00 | 00:03:36 |
10 | 5 | Luis Hurtado Alarco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:29:35 | 00:03:40 |
11 | 4 | Jorge Trescoli Valls | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:29:36 | 00:03:41 |
12 | 6 | Ricardo Sisternes Canete | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:30:10 | 00:03:45 |
13 | 7 | Ramon Bermejo Santa | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:30:11 | 00:03:45 |
14 | 5 | Paco Sanchez Vidal | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:30:18 | 00:03:46 |
15 | 8 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:30:23 | 00:03:46 |
16 | 1 | Ramon Reyes Sanchez | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano C - M | 00:31:10 | 00:03:52 |
17 | 3 | Jose Vicente Belenguer Viton | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:31:18 | 00:03:53 |
18 | 9 | Jorge Vilar Abad | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:32:01 | 00:03:59 |
19 | 4 | Luis Garcia Garcia | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:32:08 | 00:04:00 |
20 | 6 | Rafa Monzo Talens | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:32:30 | 00:04:02 |
21 | 5 | Daniel Gandia Vila | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:32:32 | 00:04:02 |
22 | 10 | Josep Pla Diert | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:32:39 | 00:04:03 |
23 | 7 | Kike Soler Gomez | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:32:56 | 00:04:05 |
24 | 2 | Vicente Felis Monros | Independiente | Veterano C - M | 00:32:58 | 00:04:06 |
25 | 11 | Josemi Sanchez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:33:26 | 00:04:09 |
26 | 6 | Cristobal Rodriguez Gonzalez | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:33:41 | 00:04:11 |
27 | 7 | Jaume Hervas Primo | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:33:45 | 00:04:12 |
28 | 12 | Carles Lozano Beti | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:33:56 | 00:04:13 |
29 | 3 | Javier Soliz Valdivia | Pioneros De Sudamerica | Veterano C - M | 00:34:00 | 00:04:13 |
30 | 8 | Jose Luis Miralles Guillen | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:34:01 | 00:04:14 |
31 | 4 | Juan Enrique Espana Jimenez | Independiente | Veterano C - M | 00:34:15 | 00:04:15 |
32 | 13 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:34:40 | 00:04:18 |
33 | 14 | Jeronimo Marco Mata | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:34:43 | 00:04:19 |
34 | 9 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano B - M | 00:34:45 | 00:04:19 |
35 | 15 | Christopher Rodriguez Castello | Independiente | Veterano A - M | 00:34:50 | 00:04:20 |
36 | 10 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:34:52 | 00:04:20 |
37 | 11 | David Garcia Noguera | Anitin Team | Veterano B - M | 00:35:02 | 00:04:21 |
38 | 12 | David Femenia Oliver | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:35:13 | 00:04:22 |
39 | 13 | Francisco Bru Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:35:15 | 00:04:23 |
40 | 14 | Carlos Montalva Monsalve | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:35:23 | 00:04:24 |
41 | 8 | Adrian Ortiz Requena | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:35:31 | 00:04:25 |
42 | 15 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:35:32 | 00:04:25 |
43 | 16 | Carlos Canosa Castro | Independiente | Veterano B - M | 00:35:47 | 00:04:27 |
44 | 17 | Arcadio Machi Lorente | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 00:35:57 | 00:04:28 |
45 | 9 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. L´alcudia | Senior - M | 00:35:58 | 00:04:28 |
46 | 18 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:36:00 | 00:04:28 |
47 | 16 | Jose Antonio Guerrero Morant | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:36:01 | 00:04:28 |
48 | 19 | Jose Martinez Magraner | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:36:33 | 00:04:32 |
49 | 17 | Ramon Trullenque Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:36:54 | 00:04:35 |
50 | 10 | Sergio Araujo Ortega | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:37:01 | 00:04:36 |
51 | 18 | Vicente Bonafe Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:37:09 | 00:04:37 |
52 | 19 | Emilio Jose Molina Martin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:37:15 | 00:04:38 |
53 | 20 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:37:18 | 00:04:38 |
54 | 1 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior - M | 00:37:20 | 00:04:38 |
55 | 21 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 00:37:23 | 00:04:39 |
56 | 20 | Pablo Perez Frances | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:37:50 | 00:04:42 |
57 | 5 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:37:56 | 00:04:43 |
58 | 6 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:37:59 | 00:04:43 |
59 | 21 | Luis Miguel Dalmau Gallart | Independiente | Veterano A - M | 00:37:59 | 00:04:43 |
60 | 11 | Natxo Sampedro Sapena | Diaiters Team Alberic | Senior - M | 00:38:03 | 00:04:44 |
61 | 22 | Pablo Gavidia Sanchez | Dona Sang | Veterano B - M | 00:38:04 | 00:04:44 |
62 | 23 | Jose Miguel Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:38:14 | 00:04:45 |
63 | 7 | Edelmiro Vila Tormo | Ranning Club | Veterano C - M | 00:38:21 | 00:04:46 |
64 | 12 | Ruben Granero Gonzalez | Independiente | Senior - M | 00:38:23 | 00:04:46 |
65 | 22 | David Barragan Figueredo | Independiente | Veterano A - M | 00:38:32 | 00:04:47 |
66 | 24 | Paco Penarrocha Escutia | Independiente | Veterano B - M | 00:38:33 | 00:04:47 |
67 | 25 | Jose Vte Penalva Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:38:34 | 00:04:47 |
68 | 8 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:38:35 | 00:04:48 |
69 | 26 | Vicente Jose Escandell Castiella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:38:35 | 00:04:48 |
70 | 27 | Vicente Jose Moreno Dura | Independiente | Veterano B - M | 00:38:37 | 00:04:48 |
71 | 23 | Joan Baptiste Petit Escutia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:38:53 | 00:04:50 |
72 | 24 | Daniel Llorens Domenech | Anitin Team | Veterano A - M | 00:38:56 | 00:04:50 |
73 | 28 | Francisco Pons Montagud | Independiente | Veterano B - M | 00:38:57 | 00:04:50 |
74 | 9 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:38:58 | 00:04:50 |
75 | 25 | Pablo Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:39:13 | 00:04:52 |
76 | 10 | Juan Talens Gallego | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:39:15 | 00:04:53 |
77 | 2 | Ferran Santamaria | C.a. Carcaixent | Junior - M | 00:39:32 | 00:04:55 |
78 | 26 | Angel Casamayor Plaza | Independiente | Veterano A - M | 00:39:42 | 00:04:56 |
79 | 11 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:39:46 | 00:04:56 |
80 | 13 | Angel Torres Pi | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:39:54 | 00:04:57 |
81 | 27 | Fran Donoso Sales | Anitin Team | Veterano A - M | 00:40:28 | 00:05:02 |
82 | 12 | Francisco Tomas Edo Guillot | Redolat Team | Veterano C - M | 00:40:33 | 00:05:02 |
83 | 29 | Mikhail Chumachenko | Independiente | Veterano B - M | 00:40:47 | 00:05:04 |
84 | 13 | Pedro Mora Berdun | Independiente | Veterano C - M | 00:40:48 | 00:05:04 |
85 | 30 | Gabriel Mocanu | Club Atletisme Almussafes | Veterano B - M | 00:41:19 | 00:05:08 |
86 | 28 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:41:22 | 00:05:08 |
87 | 14 | Jose Manuel Tomas Pavia | Km3 Xativa | Veterano C - M | 00:41:30 | 00:05:09 |
88 | 15 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:41:45 | 00:05:11 |
89 | 29 | Vicent Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:41:54 | 00:05:12 |
90 | 31 | Juan Enrique Ribes Buendia | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:42:23 | 00:05:16 |
91 | 16 | Celestino Ortiz Martinez | C.e. La Vespa De Novetle | Veterano C - M | 00:43:10 | 00:05:22 |
92 | 17 | Vicente Sanz Hernandorena | Independiente | Veterano C - M | 00:43:57 | 00:05:28 |
93 | 30 | Enrique Vicente Benavent Furio | C.e. La Porte Fresca | Veterano A - M | 00:44:10 | 00:05:29 |
94 | 31 | Jose Varela Cabanes | Independiente | Veterano A - M | 00:44:37 | 00:05:33 |
95 | 14 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 00:44:48 | 00:05:34 |
96 | 32 | David Perez Duce | C.a. Els Llops De Manuel | Veterano B - M | 00:44:58 | 00:05:35 |
97 | 15 | Alvaro Delicado Caballero | Independiente | Senior - M | 00:45:52 | 00:05:42 |
98 | 18 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:45:55 | 00:05:42 |
99 | 33 | Eleuterio Bellver Bellver | Anitin Team | Veterano B - M | 00:46:06 | 00:05:44 |
100 | 32 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Veterano A - M | 00:46:09 | 00:05:44 |
101 | 34 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano B - M | 00:46:22 | 00:05:46 |
102 | 19 | Carlos Hugo Ortiz Laguna | Independiente | Veterano C - M | 00:46:57 | 00:05:50 |
103 | 20 | Luis Arnandis Bria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:47:12 | 00:05:52 |
104 | 35 | Sergio Ignaci Garcia Rodrigo | Independiente | Veterano B - M | 00:47:41 | 00:05:55 |
105 | 21 | Fernando Nicolas Pellicer | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:48:50 | 00:06:04 |
106 | 33 | Carlos Moral Garrido | Independiente | Veterano A - M | 00:48:54 | 00:06:04 |
107 | 22 | Fernando M Gonzalez Avellan | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:49:12 | 00:06:07 |
108 | 23 | Jose Conrado Diaz Esteve | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano C - M | 00:54:00 | 00:06:42 |
109 | 24 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:54:01 | 00:06:43 |
110 | 36 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:54:01 | 00:06:43 |
111 | 25 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 00:56:50 | 00:07:04 |
112 | 26 | Paco Sanmiguel Hueso | Independiente | Veterano C - M | 00:58:56 | 00:07:19 |
113 | 27 | Bernardo Tomas I Mascarell | Independiente | Veterano C - M | 00:58:57 | 00:07:19 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Rocio Calabuig Santacatalina | Alejandro Sanz La Rabosa | Junior - F | 00:32:56 | 00:04:05 |
2 | 1 | Raquel Maria Lasheras | Independiente | Veterano B - F | 00:36:05 | 00:04:29 |
3 | 1 | Sandra Pla Sanchis | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:36:17 | 00:04:30 |
4 | 2 | Aurora Piqueres | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:37:03 | 00:04:36 |
5 | 1 | Nadia Vila Navarro | C.a. Xativa | Senior - F | 00:37:26 | 00:04:39 |
6 | 3 | Susana Murillo Clemente | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:37:50 | 00:04:42 |
7 | 2 | Maria Amparo Ferrer Mestre | Diaiters Team Alberic | Junior - F | 00:38:04 | 00:04:44 |
8 | 4 | Patricia Sentana | Independiente | Veterano A - F | 00:38:04 | 00:04:44 |
9 | 2 | Sandra Gomez Escriva | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - F | 00:38:25 | 00:04:46 |
10 | 2 | Irene Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:38:40 | 00:04:48 |
11 | 1 | Sole Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano C - F | 00:39:22 | 00:04:53 |
12 | 3 | Isabel Tercero Vazquez | Atletisme Alginet | Junior - F | 00:39:45 | 00:04:56 |
13 | 5 | Mari Carmen Aranda Banda | Torrent Corre | Veterano A - F | 00:39:50 | 00:04:57 |
14 | 3 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:39:53 | 00:04:57 |
15 | 6 | Desa Abril Sancho | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:41:29 | 00:05:09 |
16 | 7 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:41:30 | 00:05:09 |
17 | 8 | Patricia Milian Segarra | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:42:01 | 00:05:13 |
18 | 2 | Maria Amparo Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:42:04 | 00:05:14 |
19 | 3 | Neus Llopis Pascual | Santjorunners | Veterano B - F | 00:42:15 | 00:05:15 |
20 | 3 | Alice Rebull Sancho | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - F | 00:43:33 | 00:05:25 |
21 | 4 | Angela Iborra Garcia | C.a. L´alcudia | Senior - F | 00:45:52 | 00:05:42 |
22 | 9 | Nuria Perez Cantero | Anitin Team | Veterano A - F | 00:46:06 | 00:05:44 |
23 | 4 | Carmen Carbonell Gomez | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano B - F | 00:46:38 | 00:05:48 |
24 | 10 | Laura Calatayud Perez | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:46:42 | 00:05:48 |
25 | 5 | Lola Grau Domingo | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:46:43 | 00:05:48 |
26 | 6 | Rebeca Martinez Pavia | Santjorunners | Veterano B - F | 00:47:07 | 00:05:51 |
27 | 5 | Judith Hidalgo Guillem | Santjorunners | Senior - F | 00:49:01 | 00:06:05 |
28 | 11 | Veronica De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano A - F | 00:49:02 | 00:06:05 |
29 | 7 | Lorena Coves Carbonell | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:51:01 | 00:06:20 |
30 | 4 | Raquel Ortiz Bonora | Independiente | Junior - F | 00:54:02 | 00:06:43 |
31 | 4 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Veterano C - F | 00:58:56 | 00:07:19 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 25 | Rafa Abad => Pts: 3 - 00:28:06 (00:03:29) David Esteve Nigo => Pts: 4 - 00:28:21 (00:03:31) Jose Manuel Caplliure Piera => Pts: 5 - 00:28:31 (00:03:33) David Martinez Herrero => Pts: 6 - 00:28:33 (00:03:33) Adrian Navarro Fortuno => Pts: 7 - 00:28:33 (00:03:33) |
2 | Alejandro Sanz La Rabosa | 57 | Abdelali Razyn => Pts: 1 - 00:25:55 (00:03:13) Hassane Ahouchar => Pts: 2 - 00:25:58 (00:03:14) Alejandro Sanz Garcia => Pts: 15 - 00:30:23 (00:03:46) Ramon Reyes Sanchez => Pts: 16 - 00:31:10 (00:03:52) Kike Soler Gomez => Pts: 23 - 00:32:56 (00:04:05) |
3 | C.a. Els Coixos De Carlet | 135 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 9 - 00:29:00 (00:03:36) Jorge Vilar Abad => Pts: 18 - 00:32:01 (00:03:59) Jaume Hervas Primo => Pts: 27 - 00:33:45 (00:04:12) Jeronimo Marco Mata => Pts: 33 - 00:34:43 (00:04:19) Jose Martinez Magraner => Pts: 48 - 00:36:33 (00:04:32) |
4 | Atletisme Alginet | 161 | Ramon Bermejo Santa => Pts: 13 - 00:30:11 (00:03:45) Luis Garcia Garcia => Pts: 19 - 00:32:08 (00:04:00) Raul Bosch Nadal => Pts: 32 - 00:34:40 (00:04:18) Francisco Bru Juan => Pts: 39 - 00:35:15 (00:04:23) Delfin Fargueta Signes => Pts: 58 - 00:37:59 (00:04:43) |
5 | C.a. Carcaixent | 241 | Josep Pla Diert => Pts: 22 - 00:32:39 (00:04:03) Vicente Pons Navarro => Pts: 36 - 00:34:52 (00:04:20) Jose Antonio Guerrero Morant => Pts: 47 - 00:36:01 (00:04:28) Jose Vte Penalva Cogollos => Pts: 67 - 00:38:34 (00:04:47) Vicente Jose Escandell Castiella => Pts: 69 - 00:38:35 (00:04:48) |
6 | Anitin Team | 334 | David Garcia Noguera => Pts: 37 - 00:35:02 (00:04:21) Vicente Gimenez De Pedro => Pts: 55 - 00:37:23 (00:04:39) Daniel Llorens Domenech => Pts: 72 - 00:38:56 (00:04:50) Fran Donoso Sales => Pts: 81 - 00:40:28 (00:05:02) Vicent Bosca Catala => Pts: 89 - 00:41:54 (00:05:12) |
7 | C.a. Tortuga Algemesi | 460 | Esteban Alvarez Lleonart => Pts: 46 - 00:36:00 (00:04:28) Juan Enrique Ribes Buendia => Pts: 90 - 00:42:23 (00:05:16) Fernando Nicolas Pellicer => Pts: 105 - 00:48:50 (00:06:04) Candido Jimenez Borreguero => Pts: 109 - 00:54:01 (00:06:43) Benjamin Jimenez Reviejo => Pts: 110 - 00:54:01 (00:06:43) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz La Rabosa | 14 | Rocio Calabuig Santacatalina => Pts: 1 - 00:32:56 (00:04:05) Sandra Pla Sanchis => Pts: 3 - 00:36:17 (00:04:30) Irene Gomez Ferrer => Pts: 10 - 00:38:40 (00:04:48) |
2 | C.a. Carcaixent | 67 | Maria Amparo Lorente Torres => Pts: 18 - 00:42:04 (00:05:14) Laura Calatayud Perez => Pts: 24 - 00:46:42 (00:05:48) Lola Grau Domingo => Pts: 25 - 00:46:43 (00:05:48) |
3 | Santjorunners | 72 | Neus Llopis Pascual => Pts: 19 - 00:42:15 (00:05:15) Rebeca Martinez Pavia => Pts: 26 - 00:47:07 (00:05:51) Judith Hidalgo Guillem => Pts: 27 - 00:49:01 (00:06:05) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Sergio Garcia Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:40 | 00:04:10 |
2 | 2 | Marti Martinez Valero | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:44 | 00:04:20 |
3 | 3 | Sergio Garcia Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:51 | 00:04:38 |
4 | 4 | Yago Blasco Vanaclocha | Independiente | Benjami - M | 00:01:55 | 00:04:48 |
5 | 5 | Paül Vicens Martinez De La Casa | C.a. Guadassuar | Benjami - M | 00:02:03 | 00:05:08 |
6 | 6 | Joan Pau Oliver Tortajada | C.a. Guadassuar | Benjami - M | 00:02:05 | 00:05:12 |
7 | 7 | Ignasi Rodriguez Lozano | Atletisme Alginet | Benjami - M | 00:02:09 | 00:05:22 |
8 | 8 | Hugo Martinez Bohigues | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:02:40 | 00:06:40 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Carla Rodrigo Garcia | Escuela De Atletismo Turis | Benjami - F | 00:01:39 | 00:04:08 |
2 | 2 | Lidia Jimenez Roig | C.a. Tortuga Algemesi | Benjami - F | 00:02:19 | 00:05:48 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alberto Silvente Tomas | Independiente | Alevi - M | 00:03:31 | 00:03:31 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Diana Lysenkova | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:03:34 | 00:03:34 |
2 | 2 | Nuria Alonso Espada | C.a. Guadassuar | Alevi - F | 00:03:36 | 00:03:36 |
3 | 3 | Nerea Climent Turegano | Independiente | Alevi - F | 00:03:44 | 00:03:44 |
4 | 4 | Roser Puchades Crespo | Independiente | Alevi - F | 00:03:44 | 00:03:44 |
5 | 5 | Claudia Nogues Ocheda | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:03:48 | 00:03:48 |
6 | 6 | Lidia Nogues Ocheda | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:03:51 | 00:03:51 |
7 | 7 | Anna Puchades Crespo | Independiente | Alevi - F | 00:04:13 | 00:04:13 |
8 | 8 | Lola Gomez Zaragoza | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:04:17 | 00:04:17 |
9 | 9 | Blanca Orts Nogues | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:04:25 | 00:04:25 |
10 | 10 | Adriana Moya Fort | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:04:26 | 00:04:26 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Paco Arasteny Bonet | C.a. Pucol | Infantil - M | 00:05:16 | 00:03:46 |
2 | 2 | Ramon Trullenque Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - M | 00:05:23 | 00:03:51 |
3 | 3 | Pere Rodrigo Hernandez De Alba | Escuela De Atletismo Turis | Infantil - M | 00:05:30 | 00:03:56 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Ana Gomez Navasquillo | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:05:13 | 00:03:44 |
2 | 2 | Maria Martinez Vega | C. A. Canals | Infantil - F | 00:05:14 | 00:03:44 |
3 | 3 | Angela Oliver Tortajada | C.a. Guadassuar | Infantil - F | 00:05:15 | 00:03:45 |
4 | 4 | Laia Sancho Climent | C. A. Canals | Infantil - F | 00:05:23 | 00:03:51 |
5 | 5 | Ainara Tomas Lluch | C. A. Canals | Infantil - F | 00:06:05 | 00:04:21 |
6 | 6 | Judit Alonso Esteve | Independiente | Infantil - F | 00:06:23 | 00:04:34 |
7 | 7 | Alba Rodrigo Garcia | Escuela De Atletismo Turis | Infantil - F | 00:06:29 | 00:04:38 |
8 | 8 | Anastasia Ibor Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:06:49 | 00:04:52 |
9 | 9 | Laia Vanaclocha Machi | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:06:53 | 00:04:55 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jaume Gimeno Ponz | Independiente | Cadete - M | 00:06:21 | 00:03:10 |
2 | 2 | Victor Bitica | Cd Metaesport | Cadete - M | 00:06:32 | 00:03:16 |
3 | 3 | Alejandro Silvente Tomas | Independiente | Cadete - M | 00:06:36 | 00:03:18 |
4 | 4 | Bernat Vercher Martin | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:06:48 | 00:03:24 |
5 | 5 | Unai Ibsa Martinez Coves | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:07:34 | 00:03:47 |
6 | 6 | Sergi Chenoll Munana | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:07:46 | 00:03:53 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Laura Alonso Esteve | Independiente | Cadete - F | 00:06:00 | 00:06:00 |
2 | 2 | Nuria Gomez Nadal | Atletisme Alginet | Cadete - F | 00:06:01 | 00:06:01 |