VII 10K MONTSERRAT
05/08/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Abdelali Razyn | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:32:18 | 00:03:14 |
2 | 1 | Hassane Ahouchar | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:32:19 | 00:03:14 |
3 | 2 | David Esteve Nigo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:36:01 | 00:03:36 |
4 | 1 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:38:40 | 00:03:52 |
5 | 2 | Juan Manuel Climent Puertos | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:38:48 | 00:03:53 |
6 | 1 | Vicente Felis Monros | Independiente | Veterano C - M | 00:38:59 | 00:03:54 |
7 | 2 | Javier Terol Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:39:31 | 00:03:57 |
8 | 3 | Sergio Fuster Moscardo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:39:56 | 00:04:00 |
9 | 2 | Ramon Reyes Sanchez | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano C - M | 00:40:14 | 00:04:01 |
10 | 3 | Jorge Vilar Abad | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:40:29 | 00:04:03 |
11 | 4 | Ciprian Caero Alarcon | Pioneros De Sudamerica | Veterano A - M | 00:40:40 | 00:04:04 |
12 | 3 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:40:54 | 00:04:05 |
13 | 5 | Juanjo Ortega Gonazalez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:41:17 | 00:04:08 |
14 | 6 | Carles Lozano Beti | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:41:39 | 00:04:10 |
15 | 4 | Javier Soliz Valdivia | Pioneros De Sudamerica | Veterano C - M | 00:41:43 | 00:04:10 |
16 | 7 | Cesar Maldonado Arias | Pioneros De Sudamerica | Veterano A - M | 00:42:33 | 00:04:15 |
17 | 4 | Josep Navarro Oltra | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:42:37 | 00:04:16 |
18 | 8 | Salvador Limorti Climent | Triamics Silla C.t. | Veterano A - M | 00:43:09 | 00:04:19 |
19 | 3 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:43:14 | 00:04:19 |
20 | 5 | Jesus Alcaniz Diaz | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano C - M | 00:43:20 | 00:04:20 |
21 | 4 | Cristobal Rodriguez Gonzalez | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:43:35 | 00:04:22 |
22 | 5 | Jose Vicente Belenguer Viton | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:43:40 | 00:04:22 |
23 | 5 | Adrian Ortiz Requena | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:44:13 | 00:04:25 |
24 | 6 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano B - M | 00:44:48 | 00:04:29 |
25 | 1 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior - M | 00:45:00 | 00:04:30 |
26 | 9 | Francisco Baldres Vila | Independiente | Veterano A - M | 00:45:18 | 00:04:32 |
27 | 10 | Fernando Martinez Jimenez | Som Passatge | Veterano A - M | 00:45:40 | 00:04:34 |
28 | 7 | Carlos Montalva Monsalve | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:45:57 | 00:04:36 |
29 | 6 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. L´alcudia | Senior - M | 00:45:58 | 00:04:36 |
30 | 7 | Juanvi Langa Garrigues | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:46:01 | 00:04:36 |
31 | 8 | Natxo Sampedro Sapena | Diaiters Team Alberic | Senior - M | 00:46:02 | 00:04:36 |
32 | 8 | Vicente Jose Escandell Castiella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:46:19 | 00:04:38 |
33 | 9 | Jose Vte Penalva Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:46:22 | 00:04:38 |
34 | 6 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:46:40 | 00:04:40 |
35 | 7 | Juan Enrique Espana Jimenez | Triatlo Vialterra Algemesi | Veterano C - M | 00:46:53 | 00:04:41 |
36 | 10 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:46:54 | 00:04:41 |
37 | 8 | Edelmiro Vila Tormo | Independiente | Veterano C - M | 00:46:57 | 00:04:42 |
38 | 11 | Vicente Javier Fraile Castellano | Benicorrer-benisano | Veterano A - M | 00:47:20 | 00:04:44 |
39 | 11 | Daniel Gandia Vila | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:47:23 | 00:04:44 |
40 | 12 | Pascual Andres Aguado | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:48:16 | 00:04:50 |
41 | 12 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:22 | 00:04:50 |
42 | 13 | Vicente Bonafe Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:48:43 | 00:04:52 |
43 | 13 | Mikhail Chumachenko | Independiente | Veterano B - M | 00:49:12 | 00:04:55 |
44 | 14 | Gabriel Mocanu | Independiente | Veterano B - M | 00:50:18 | 00:05:02 |
45 | 14 | Enrique Vicente Benavent Furio | Independiente | Veterano A - M | 00:50:32 | 00:05:03 |
46 | 15 | Vicent Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:51:23 | 00:05:08 |
47 | 16 | Vicente Hernandez Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:51:52 | 00:05:11 |
48 | 9 | Carlos Hugo Ortiz Laguna | Independiente | Veterano C - M | 00:52:03 | 00:05:12 |
49 | 9 | Alvaro Delicado Caballero | Independiente | Senior - M | 00:53:45 | 00:05:22 |
50 | 10 | Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:54:44 | 00:05:28 |
51 | 10 | Joan Pastor Banuls | C.a. Corbera | Senior - M | 00:54:59 | 00:05:30 |
52 | 17 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Veterano A - M | 00:55:33 | 00:05:33 |
53 | 15 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano B - M | 01:00:41 | 00:06:04 |
54 | 18 | Juan Antonio Chirivella Ruiz | Som Passatge | Veterano A - M | 01:03:20 | 00:06:20 |
55 | 11 | Bernardo Tomas I Mascarell | Independiente | Veterano C - M | 01:03:56 | 00:06:24 |
56 | 12 | Fernando Nicolas Pellicer | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:03:56 | 00:06:24 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Adela Garcia Banuls | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Junior - F | 00:43:30 | 00:04:21 |
2 | 1 | Oreto Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:43:33 | 00:04:21 |
3 | 1 | Yolanda Gonzalez Fernandez | Independiente | Veterano B - F | 00:44:17 | 00:04:26 |
4 | 1 | Nadia Vila Navarro | Independiente | Senior - F | 00:45:32 | 00:04:33 |
5 | 2 | Maria Amparo Ferrer Mestre | Diaiters Team Alberic | Junior - F | 00:46:00 | 00:04:36 |
6 | 2 | Sandra Gomez Escriva | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - F | 00:46:55 | 00:04:42 |
7 | 2 | Susana Murillo Clemente | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:46:59 | 00:04:42 |
8 | 3 | Mari Carmen Aranda Banda | Torrent Corre | Veterano A - F | 00:50:30 | 00:05:03 |
9 | 4 | Veronica Gandia Pastor | Santjorunners | Veterano A - F | 00:51:01 | 00:05:06 |
10 | 5 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:51:29 | 00:05:09 |
11 | 6 | Sofia Martinez Sanchez | Som Passatge | Veterano A - F | 01:03:18 | 00:06:20 |
12 | 3 | Carmen Carbonell Gomez | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano B - F | 01:05:13 | 00:06:31 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 43 | David Esteve Nigo => Pts: 3 - 00:36:01 (00:03:36) Juan Manuel Climent Puertos => Pts: 5 - 00:38:48 (00:03:53) Sergio Fuster Moscardo => Pts: 8 - 00:39:56 (00:04:00) Juanjo Ortega Gonazalez => Pts: 13 - 00:41:17 (00:04:08) Carles Lozano Beti => Pts: 14 - 00:41:39 (00:04:10) |
2 | C.a. Carcaixent | 164 | Vicente Pons Navarro => Pts: 19 - 00:43:14 (00:04:19) Juanvi Langa Garrigues => Pts: 30 - 00:46:01 (00:04:36) Vicente Jose Escandell Castiella => Pts: 32 - 00:46:19 (00:04:38) Jose Vte Penalva Cogollos => Pts: 33 - 00:46:22 (00:04:38) Daniel Perpina Ubeda => Pts: 50 - 00:54:44 (00:05:28) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 9 | Adela Garcia Banuls => Pts: 1 - 00:43:30 (00:04:21) Oreto Martinez => Pts: 2 - 00:43:33 (00:04:21) Sandra Gomez Escriva => Pts: 6 - 00:46:55 (00:04:42) |