VIII VOLTA A PEU A SANT JOANET
18/06/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Abdelali Razyn | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:26:05 | 00:03:16 |
2 | 2 | Francisco Aleixandre Rodriguez Sabater | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:26:24 | 00:03:18 |
3 | 1 | Alejandro Tormo Velasco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:26:40 | 00:03:20 |
4 | 2 | Rafa Abad | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:26:47 | 00:03:21 |
5 | 3 | Claudio Moreno Agut | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:27:00 | 00:03:22 |
6 | 4 | David Martinez Herrero | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:27:11 | 00:03:24 |
7 | 3 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:27:55 | 00:03:29 |
8 | 5 | Luis Hurtado Alarco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:28:42 | 00:03:35 |
9 | 6 | Juan Carlos Carrio Puig | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:28:52 | 00:03:36 |
10 | 7 | Ramon Bermejo Santa | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:28:54 | 00:03:37 |
11 | 4 | Paco Sanchez Vidal | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:29:06 | 00:03:38 |
12 | 8 | Victor Bueno Roman | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:29:07 | 00:03:38 |
13 | 9 | Sergi Parra Ruiz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:29:10 | 00:03:39 |
14 | 5 | Javier Colomer Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:29:13 | 00:03:39 |
15 | 10 | Ricardo Artigau Hilario | C.e. La Vespa De Novetle | Veterano A - M | 00:29:15 | 00:03:39 |
16 | 11 | Raul Soler Barbera | Independiente | Veterano A - M | 00:29:41 | 00:03:43 |
17 | 12 | Josep Pla Diert | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:29:58 | 00:03:45 |
18 | 13 | Jorge Vilar Abad | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:30:23 | 00:03:48 |
19 | 1 | Luis Garcia Garcia | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:30:26 | 00:03:48 |
20 | 6 | Rafa Monzo Talens | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:30:40 | 00:03:50 |
21 | 1 | Ramon Reyes Sanchez | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano C - M | 00:30:48 | 00:03:51 |
22 | 1 | Alex Morante Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Junior - M | 00:30:57 | 00:03:52 |
23 | 14 | Angel Lopez Ano | Independiente | Veterano A - M | 00:31:03 | 00:03:53 |
24 | 2 | Daniel Gandia Vila | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:31:11 | 00:03:54 |
25 | 2 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:31:18 | 00:03:55 |
26 | 3 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:31:33 | 00:03:57 |
27 | 15 | Carles Lozano Beti | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:31:34 | 00:03:57 |
28 | 3 | Toni Blasco Subiela | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:31:40 | 00:03:58 |
29 | 7 | Alexandre Baldres Aguado | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:31:52 | 00:03:59 |
30 | 4 | Rober Tomas Marin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:31:56 | 00:04:00 |
31 | 5 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:32:00 | 00:04:00 |
32 | 4 | Javier Soliz Valdivia | Pioneros De Sudamerica | Veterano C - M | 00:32:03 | 00:04:00 |
33 | 16 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:32:18 | 00:04:02 |
34 | 6 | Jose Luis Miralles Guillen | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:32:18 | 00:04:02 |
35 | 7 | Eleuterio Bellver Bellver | Anitin Team | Veterano B - M | 00:32:27 | 00:04:03 |
36 | 8 | Jose Miguel Gomez Tapia | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:32:27 | 00:04:03 |
37 | 17 | Jeronimo Marco Mata | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:32:35 | 00:04:04 |
38 | 18 | Antonio Richart Garcia | Independiente | Veterano A - M | 00:32:41 | 00:04:05 |
39 | 8 | David Garcia Noguera | Anitin Team | Veterano B - M | 00:32:43 | 00:04:05 |
40 | 19 | Juanjo Ortega Gonazalez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:32:45 | 00:04:06 |
41 | 9 | Jose Vicente Belenguer Viton | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:32:45 | 00:04:06 |
42 | 10 | Cristobal Garcia Sevilla | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 00:33:00 | 00:04:08 |
43 | 11 | David Femenia Oliver | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:33:09 | 00:04:09 |
44 | 5 | Luis Manuel Cervello Ferrada | Ratatletes Alberic | Veterano C - M | 00:33:10 | 00:04:09 |
45 | 6 | Juan Enrique Espana Jimenez | Triatlo Vialterra Algemesi | Veterano C - M | 00:33:24 | 00:04:10 |
46 | 12 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano B - M | 00:33:29 | 00:04:11 |
47 | 13 | Joan Esbri Montagud | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:33:33 | 00:04:12 |
48 | 14 | Marino Blay Pardo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:33:37 | 00:04:12 |
49 | 20 | Gabriel Anthony Pedros | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:33:50 | 00:04:14 |
50 | 9 | Josep Navarro Oltra | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:33:57 | 00:04:15 |
51 | 15 | Carlos Montalva Monsalve | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:33:59 | 00:04:15 |
52 | 16 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:34:08 | 00:04:16 |
53 | 21 | Francisco Baldres Vila | Independiente | Veterano A - M | 00:34:13 | 00:04:17 |
54 | 17 | Jose Ramon Gadea Perez | Olaso Team Carcaixent | Veterano B - M | 00:34:29 | 00:04:19 |
55 | 22 | Rafa Nogueroles Igual | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 00:34:35 | 00:04:19 |
56 | 23 | Vicente Bonafe Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:34:57 | 00:04:22 |
57 | 18 | Francisco Bru Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:35:03 | 00:04:23 |
58 | 19 | Vicente Jose Escandell Castiella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:35:05 | 00:04:23 |
59 | 20 | Paco Penarrocha Escutia | Independiente | Veterano B - M | 00:35:06 | 00:04:23 |
60 | 7 | Edelmiro Vila Tormo | Independiente | Veterano C - M | 00:35:10 | 00:04:24 |
61 | 24 | Josep Frau Martinez | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:35:12 | 00:04:24 |
62 | 10 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. L´alcudia | Senior - M | 00:35:13 | 00:04:24 |
63 | 11 | Juanvi Langa Garrigues | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:35:21 | 00:04:25 |
64 | 12 | Natxo Sampedro Sapena | Diaiters Team Alberic | Senior - M | 00:35:47 | 00:04:28 |
65 | 8 | Juan Ruiz Fernandez | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:35:47 | 00:04:28 |
66 | 21 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 00:35:48 | 00:04:28 |
67 | 22 | Jose Vte Penalva Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:35:54 | 00:04:29 |
68 | 9 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:35:58 | 00:04:30 |
69 | 2 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior - M | 00:36:07 | 00:04:31 |
70 | 13 | Alvaro Artigau Chacon | Independiente | Senior - M | 00:36:30 | 00:04:34 |
71 | 23 | Pablo Gavidia Sanchez | Dona Sang | Veterano B - M | 00:36:36 | 00:04:34 |
72 | 10 | Jesus Alcaniz Diaz | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano C - M | 00:36:38 | 00:04:35 |
73 | 11 | Jose Manuel Tomas Pavia | Km3 Xativa | Veterano C - M | 00:36:47 | 00:04:36 |
74 | 25 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:36:51 | 00:04:36 |
75 | 26 | David Barragan Figueredo | Independiente | Veterano A - M | 00:36:58 | 00:04:37 |
76 | 24 | Salva Aguado Ibor | C.a. Sollana | Veterano B - M | 00:37:03 | 00:04:38 |
77 | 12 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:37:09 | 00:04:39 |
78 | 13 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:37:19 | 00:04:40 |
79 | 27 | Daniel Llorens Domenech | Anitin Team | Veterano A - M | 00:37:23 | 00:04:40 |
80 | 25 | Mikhail Chumachenko | Independiente | Veterano B - M | 00:37:40 | 00:04:42 |
81 | 3 | Ferran Santamaria | C.a. Carcaixent | Junior - M | 00:37:48 | 00:04:44 |
82 | 28 | Pepe Ferragud Ferrus | Independiente | Veterano A - M | 00:38:03 | 00:04:45 |
83 | 14 | Juan Talens Gallego | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:38:04 | 00:04:46 |
84 | 14 | Adrian Ortiz Requena | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:38:24 | 00:04:48 |
85 | 26 | Carlos Calatayud Salom | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:38:33 | 00:04:49 |
86 | 29 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:38:37 | 00:04:50 |
87 | 15 | Juan Ferrandis Fillol | Independiente | Veterano C - M | 00:38:43 | 00:04:50 |
88 | 30 | Jordi Esteve Boix | Independiente | Veterano A - M | 00:38:44 | 00:04:50 |
89 | 31 | Emilio Jose Molina Martin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:38:45 | 00:04:51 |
90 | 27 | Juan Jose Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:38:48 | 00:04:51 |
91 | 4 | Christian Benitez Duarte | Anitin Team | Junior - M | 00:38:52 | 00:04:52 |
92 | 16 | Emilio Tormo Tortosa | Km3 Xativa | Veterano C - M | 00:39:08 | 00:04:54 |
93 | 17 | Vicent Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:39:11 | 00:04:54 |
94 | 28 | Jose Miguel Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:39:16 | 00:04:54 |
95 | 29 | Carlos Soriano Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:39:17 | 00:04:55 |
96 | 18 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:39:27 | 00:04:56 |
97 | 19 | Jose Vicente Coso Pardos | Crespo Runners | Veterano C - M | 00:39:31 | 00:04:56 |
98 | 32 | Fran Donoso Sales | Anitin Team | Veterano A - M | 00:40:19 | 00:05:02 |
99 | 20 | Celestino Ortiz Martinez | C.e. La Vespa De Novetle | Veterano C - M | 00:40:27 | 00:05:03 |
100 | 30 | Gabriel Mocanu | Club Atletisme Almussafes | Veterano B - M | 00:40:48 | 00:05:06 |
101 | 33 | Pablo Perez Frances | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:41:14 | 00:05:09 |
102 | 34 | Vicent Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:41:21 | 00:05:10 |
103 | 31 | Sergio Ignaci Garcia Rodrigo | Independiente | Veterano B - M | 00:41:22 | 00:05:10 |
104 | 21 | Julian Sanz Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:41:26 | 00:05:11 |
105 | 32 | Fernando Moya Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:41:27 | 00:05:11 |
106 | 35 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Veterano A - M | 00:42:01 | 00:05:15 |
107 | 22 | Josep Lluis Ocheda Hervas | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:42:25 | 00:05:18 |
108 | 15 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 00:42:38 | 00:05:20 |
109 | 33 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 00:43:38 | 00:05:27 |
110 | 34 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano B - M | 00:43:59 | 00:05:30 |
111 | 36 | Pablo Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:44:04 | 00:05:30 |
112 | 37 | Javier Bernardini Campos | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:44:32 | 00:05:34 |
113 | 35 | Vicente Javier Vazquez Denia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:44:43 | 00:05:35 |
114 | 38 | Jose Antonio Guerrero Morant | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:44:46 | 00:05:36 |
115 | 23 | Luis Arnandis Bria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:45:09 | 00:05:39 |
116 | 24 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:45:09 | 00:05:39 |
117 | 39 | Adrian Gavidia Pena | C.a. Ajos-xativa | Veterano A - M | 00:45:51 | 00:05:44 |
118 | 25 | Candido Jimenez Borreguero | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:47:04 | 00:05:53 |
119 | 26 | Jose Conrado Diaz Esteve | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano C - M | 00:47:06 | 00:05:53 |
120 | 27 | Paco Aragones Vazquez | C.a. Ajos-xativa | Veterano C - M | 00:47:08 | 00:05:54 |
121 | 28 | Fernando M Gonzalez Avellan | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:47:15 | 00:05:54 |
122 | 40 | Pablo Cogollos Escribano | Anitin Team | Veterano A - M | 00:47:29 | 00:05:56 |
123 | 29 | Fernando Nicolas Pellicer | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:47:30 | 00:05:56 |
124 | 30 | Juan Bta. Ferrando Nicolas | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:49:03 | 00:06:08 |
125 | 31 | Bernardo Tomas I Mascarell | Independiente | Veterano C - M | 00:49:40 | 00:06:12 |
126 | 36 | Benjamin Jimenez Reviejo | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:50:56 | 00:06:22 |
127 | 32 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 00:52:36 | 00:06:34 |
128 | 33 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 00:58:28 | 00:07:18 |
129 | 34 | Cesar Boquera Martinez | Anitin Team | Veterano C - M | 01:02:21 | 00:07:48 |
130 | 37 | Arcadio Machi Lorente | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 01:03:58 | 00:07:59 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Oreto Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:32:45 | 00:04:06 |
2 | 2 | Sandra Pla Sanchis | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:33:48 | 00:04:14 |
3 | 1 | Adela Garcia Banuls | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Junior - F | 00:33:58 | 00:04:15 |
4 | 3 | Nuria Perez Cantero | Anitin Team | Veterano A - F | 00:34:17 | 00:04:17 |
5 | 1 | Yolanda Gonzalez Fernandez | Independiente | Veterano B - F | 00:34:18 | 00:04:17 |
6 | 4 | Aurora Piqueres | Independiente | Veterano A - F | 00:34:54 | 00:04:22 |
7 | 1 | Nadia Vila Navarro | Independiente | Senior - F | 00:35:05 | 00:04:23 |
8 | 5 | Cristina Torres Belmar | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:35:06 | 00:04:23 |
9 | 6 | Mar Cebria Adell | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:35:23 | 00:04:25 |
10 | 2 | Maria Amparo Ferrer Mestre | Diaiters Team Alberic | Junior - F | 00:35:47 | 00:04:28 |
11 | 2 | Sandra Gomez Escriva | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - F | 00:35:54 | 00:04:29 |
12 | 7 | Carla Martinez Tarcons | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:36:37 | 00:04:35 |
13 | 8 | Patricia Sentana | Independiente | Veterano A - F | 00:36:38 | 00:04:35 |
14 | 3 | Neus Llopis Pascual | Santjorunners | Veterano B - F | 00:37:45 | 00:04:43 |
15 | 1 | Sole Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano C - F | 00:38:03 | 00:04:45 |
16 | 9 | Susana Murillo Clemente | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:38:03 | 00:04:45 |
17 | 3 | Isabel Tercero Vazquez | Atletisme Alginet | Junior - F | 00:38:31 | 00:04:49 |
18 | 10 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:38:37 | 00:04:50 |
19 | 11 | Veronica Gandia Pastor | Santjorunners | Veterano A - F | 00:39:14 | 00:04:54 |
20 | 2 | Alice Rebull Sancho | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - F | 00:39:22 | 00:04:55 |
21 | 12 | Mari Carmen Descals Gimenez | Km3 Xativa | Veterano A - F | 00:40:28 | 00:05:04 |
22 | 3 | Maria Amparo Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:40:57 | 00:05:07 |
23 | 2 | Belen Lujan | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - F | 00:41:12 | 00:05:09 |
24 | 4 | Tere Soler Llopis | Km3 Xativa | Veterano C - F | 00:43:32 | 00:05:26 |
25 | 3 | Maria Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:44:05 | 00:05:31 |
26 | 13 | Laura Calatayud Perez | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:44:41 | 00:05:35 |
27 | 4 | Lola Grau Domingo | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:44:42 | 00:05:35 |
28 | 14 | Patricia Sanchis Collado | Independiente | Veterano A - F | 00:44:44 | 00:05:36 |
29 | 4 | Judith Hidalgo Guillem | Santjorunners | Senior - F | 00:46:47 | 00:05:51 |
30 | 5 | Susanna Pallas Garrigues | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - F | 00:47:03 | 00:05:53 |
31 | 6 | Lorena Coves Carbonell | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:49:01 | 00:06:08 |
32 | 15 | Veronica De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano A - F | 00:49:43 | 00:06:13 |
33 | 5 | Alba Bertomeu Sanchez-pastor | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - F | 00:51:40 | 00:06:28 |
34 | 16 | Pilar Frances Nunez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:51:40 | 00:06:28 |
35 | 5 | Carmen Codina Puchalt | Colla El Parotet | Veterano C - F | 00:52:36 | 00:06:34 |
36 | 17 | Vanessa Gonzalez Lama | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:56:54 | 00:07:07 |
37 | 18 | Marta Boluda Peris | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:56:56 | 00:07:07 |
38 | 19 | Elisa Tomas Sala | Santjorunners | Veterano A - F | 00:59:47 | 00:07:28 |
39 | 20 | Almudena Perez Cantero | Anitin Team | Veterano A - F | 01:02:21 | 00:07:48 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 20 | Francisco Aleixandre Rodriguez Sabater => Pts: 2 - 00:26:24 (00:03:18) Alejandro Tormo Velasco => Pts: 3 - 00:26:40 (00:03:20) Rafa Abad => Pts: 4 - 00:26:47 (00:03:21) Claudio Moreno Agut => Pts: 5 - 00:27:00 (00:03:22) David Martinez Herrero => Pts: 6 - 00:27:11 (00:03:24) |
2 | C.a. Els Coixos De Carlet | 74 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 7 - 00:27:55 (00:03:29) Sergi Parra Ruiz => Pts: 13 - 00:29:10 (00:03:39) Javier Colomer Barbera => Pts: 14 - 00:29:13 (00:03:39) Jorge Vilar Abad => Pts: 18 - 00:30:23 (00:03:48) Alex Morante Garcia => Pts: 22 - 00:30:57 (00:03:52) |
3 | C.a. Carcaixent | 216 | Josep Pla Diert => Pts: 17 - 00:29:58 (00:03:45) Vicente Pons Navarro => Pts: 31 - 00:32:00 (00:04:00) Joan Esbri Montagud => Pts: 47 - 00:33:33 (00:04:12) Vicente Jose Escandell Castiella => Pts: 58 - 00:35:05 (00:04:23) Juanvi Langa Garrigues => Pts: 63 - 00:35:21 (00:04:25) |
4 | Alejandro Sanz La Rabosa | 227 | Abdelali Razyn => Pts: 1 - 00:26:05 (00:03:16) Ramon Reyes Sanchez => Pts: 21 - 00:30:48 (00:03:51) Jose Luis Miralles Guillen => Pts: 34 - 00:32:18 (00:04:02) Carlos Calatayud Salom => Pts: 85 - 00:38:33 (00:04:49) Alejandro Sanz Garcia => Pts: 86 - 00:38:37 (00:04:50) |
5 | Atletisme Alginet | 231 | Ramon Bermejo Santa => Pts: 10 - 00:28:54 (00:03:37) Luis Garcia Garcia => Pts: 19 - 00:30:26 (00:03:48) Francisco Bru Juan => Pts: 57 - 00:35:03 (00:04:23) Jose Ortuno Ausina => Pts: 68 - 00:35:58 (00:04:30) Delfin Fargueta Signes => Pts: 77 - 00:37:09 (00:04:39) |
6 | Anitin Team | 342 | Eleuterio Bellver Bellver => Pts: 35 - 00:32:27 (00:04:03) David Garcia Noguera => Pts: 39 - 00:32:43 (00:04:05) Daniel Llorens Domenech => Pts: 79 - 00:37:23 (00:04:40) Christian Benitez Duarte => Pts: 91 - 00:38:52 (00:04:52) Fran Donoso Sales => Pts: 98 - 00:40:19 (00:05:02) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 15 | Oreto Martinez => Pts: 1 - 00:32:45 (00:04:06) Adela Garcia Banuls => Pts: 3 - 00:33:58 (00:04:15) Sandra Gomez Escriva => Pts: 11 - 00:35:54 (00:04:29) |
2 | Alejandro Sanz La Rabosa | 29 | Sandra Pla Sanchis => Pts: 2 - 00:33:48 (00:04:14) Mar Cebria Adell => Pts: 9 - 00:35:23 (00:04:25) Maria Fandos Satorres => Pts: 18 - 00:38:37 (00:04:50) |
3 | C.a. Carcaixent | 56 | Cristina Torres Belmar => Pts: 8 - 00:35:06 (00:04:23) Maria Amparo Lorente Torres => Pts: 22 - 00:40:57 (00:05:07) Laura Calatayud Perez => Pts: 26 - 00:44:41 (00:05:35) |
4 | Santjorunners | 62 | Neus Llopis Pascual => Pts: 14 - 00:37:45 (00:04:43) Veronica Gandia Pastor => Pts: 19 - 00:39:14 (00:04:54) Judith Hidalgo Guillem => Pts: 29 - 00:46:47 (00:05:51) |