XXXIII VOLTA A PEU A L´ALCÚDIA
30/04/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | El Mahdi Lahouifi Rouan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:32:20 | 00:03:14 |
2 | 1 | Juan Vidal Ribero | Olaso Team Carcaixent | Veterano A - M | 00:32:26 | 00:03:15 |
3 | 2 | Rafa Abad | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:32:30 | 00:03:15 |
4 | 2 | David Esteve Nigo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:33:15 | 00:03:20 |
5 | 3 | Adrian Navarro Fortuno | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:33:20 | 00:03:20 |
6 | 4 | David Martinez Herrero | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:33:21 | 00:03:20 |
7 | 5 | Andreu Garcia Artes | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:33:33 | 00:03:21 |
8 | 3 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:33:38 | 00:03:22 |
9 | 6 | Luis Hurtado Alarco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:33:53 | 00:03:23 |
10 | 1 | David Blay Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:34:32 | 00:03:27 |
11 | 2 | Javier Noves Almansa | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:34:45 | 00:03:28 |
12 | 4 | Jorge Trescoli Valls | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:35:19 | 00:03:32 |
13 | 7 | Ricardo Sisternes Canete | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:35:43 | 00:03:34 |
14 | 8 | Ricardo Artigau Hilario | C.e. La Vespa De Novetle | Veterano A - M | 00:35:50 | 00:03:35 |
15 | 9 | Marcel Gonzalez Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:35:53 | 00:03:35 |
16 | 3 | Pedro J. Culebras Vaquerizo | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:36:01 | 00:03:36 |
17 | 5 | Paco Sanchez Vidal | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:36:15 | 00:03:38 |
18 | 4 | Juan Manuel Climent Puertos | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:36:17 | 00:03:38 |
19 | 10 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:36:19 | 00:03:38 |
20 | 11 | Ruben Arnau Ciges | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:36:23 | 00:03:38 |
21 | 1 | Vicente Felis Monros | Independiente | Veterano C - M | 00:36:34 | 00:03:39 |
22 | 6 | Javier Colomer Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:36:39 | 00:03:40 |
23 | 5 | Jose Enguix Sancho | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:36:45 | 00:03:40 |
24 | 12 | Ramon Bermejo Santa | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:36:55 | 00:03:42 |
25 | 13 | Daniel Sanchis Roig | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:37:03 | 00:03:42 |
26 | 14 | Jorge Vilar Abad | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:37:17 | 00:03:44 |
27 | 6 | Francisco Forna Garcia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:37:31 | 00:03:45 |
28 | 2 | Ramon Reyes Sanchez | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano C - M | 00:37:57 | 00:03:48 |
29 | 7 | Kike Soler Gomez | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:38:01 | 00:03:48 |
30 | 7 | Jose Vicente Belenguer Viton | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:38:06 | 00:03:49 |
31 | 8 | Luis Garcia Garcia | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:38:07 | 00:03:49 |
32 | 8 | Rafa Monzo Talens | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:38:13 | 00:03:49 |
33 | 15 | Carles Lozano Beti | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:38:20 | 00:03:50 |
34 | 16 | Juanjo Ortega Gonazalez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:38:21 | 00:03:50 |
35 | 17 | Angel Lopez Ano | Independiente | Veterano A - M | 00:38:31 | 00:03:51 |
36 | 9 | Rober Tomas Marin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:38:49 | 00:03:53 |
37 | 18 | Victor Bueno Roman | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:38:49 | 00:03:53 |
38 | 9 | Jorge Soro Domenech | C.a. Ajos-xativa | Senior - M | 00:39:08 | 00:03:55 |
39 | 1 | Alex Morante Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Junior - M | 00:39:25 | 00:03:56 |
40 | 10 | Javier Grau Jordan | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:39:27 | 00:03:57 |
41 | 10 | Daniel Gonzalez Perez | C.t. Alzira | Veterano B - M | 00:39:35 | 00:03:58 |
42 | 3 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:39:35 | 00:03:58 |
43 | 11 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:39:36 | 00:03:58 |
44 | 19 | Antonio Richart Garcia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:39:45 | 00:03:58 |
45 | 12 | Jaume Hervas Primo | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:40:02 | 00:04:00 |
46 | 4 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:40:08 | 00:04:01 |
47 | 20 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:40:10 | 00:04:01 |
48 | 21 | Wilman De Jesus Infante Eras | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 00:40:30 | 00:04:03 |
49 | 11 | Angel Rubio Talens | Xafaxarcos Polinya | Senior - M | 00:40:45 | 00:04:04 |
50 | 13 | David Garcia Noguera | Anitin Team | Veterano B - M | 00:40:50 | 00:04:05 |
51 | 14 | Cristobal Rodriguez Gonzalez | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 00:40:53 | 00:04:05 |
52 | 12 | Marius Espinosa | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:40:56 | 00:04:06 |
53 | 15 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano B - M | 00:41:06 | 00:04:07 |
54 | 16 | Carlos Montalva Monsalve | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:41:19 | 00:04:08 |
55 | 17 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:41:26 | 00:04:09 |
56 | 22 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:41:42 | 00:04:10 |
57 | 18 | Francisco Machi Quijal | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 00:41:54 | 00:04:11 |
58 | 19 | Francisco Bru Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:41:58 | 00:04:12 |
59 | 23 | Christopher Rodriguez Castello | Independiente | Veterano A - M | 00:42:06 | 00:04:13 |
60 | 5 | Luis Manuel Cervello Ferrada | Ratatletes Alberic | Veterano C - M | 00:42:07 | 00:04:13 |
61 | 20 | Carlos Canosa Castro | Independiente | Veterano B - M | 00:42:17 | 00:04:14 |
62 | 21 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:42:18 | 00:04:14 |
63 | 24 | Roberto Bertomeu Hernandez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:42:43 | 00:04:16 |
64 | 25 | Luis Miguel Dalmau Gallart | Independiente | Veterano A - M | 00:43:06 | 00:04:19 |
65 | 13 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. L´alcudia | Senior - M | 00:43:20 | 00:04:20 |
66 | 26 | Emilio Jose Molina Martin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:43:20 | 00:04:20 |
67 | 22 | Arcadio Machi Lorente | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 00:43:23 | 00:04:20 |
68 | 27 | Eduardo Gonzalez Llobregat | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:43:29 | 00:04:21 |
69 | 2 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior - M | 00:43:47 | 00:04:23 |
70 | 6 | Vicente Sanz Hernandorena | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:43:55 | 00:04:24 |
71 | 14 | Sergio Araujo Ortega | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:43:58 | 00:04:24 |
72 | 28 | Ramon Trullenque Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:44:03 | 00:04:24 |
73 | 15 | Ruben Granero Gonzalez | Independiente | Senior - M | 00:44:04 | 00:04:24 |
74 | 23 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 00:44:05 | 00:04:24 |
75 | 24 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:44:08 | 00:04:25 |
76 | 25 | Jose Vte Penalva Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:44:12 | 00:04:25 |
77 | 16 | Natxo Sampedro Sapena | Diaiters Team Alberic | Senior - M | 00:44:18 | 00:04:26 |
78 | 29 | Rafa Nogueroles Igual | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 00:44:18 | 00:04:26 |
79 | 26 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 00:44:35 | 00:04:28 |
80 | 27 | Vicente Jose Escandell Castiella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:44:38 | 00:04:28 |
81 | 28 | Paco Penarrocha Escutia | Independiente | Veterano B - M | 00:44:44 | 00:04:28 |
82 | 7 | Juan Ruiz Fernandez | Independiente | Veterano C - M | 00:44:48 | 00:04:29 |
83 | 30 | Diego Soro Iborra | Independiente | Veterano A - M | 00:44:53 | 00:04:29 |
84 | 29 | Jose Martinez Magraner | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:45:05 | 00:04:30 |
85 | 31 | Julian Delgado Sanz | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:45:14 | 00:04:31 |
86 | 8 | Pedro Mora Berdun | Independiente | Veterano C - M | 00:45:17 | 00:04:32 |
87 | 30 | Francisco Pons Montagud | Independiente | Veterano B - M | 00:45:21 | 00:04:32 |
88 | 32 | Alvaro Soro Iborra | C.t. Alberic | Veterano A - M | 00:45:26 | 00:04:33 |
89 | 31 | David Femenia Oliver | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:45:29 | 00:04:33 |
90 | 33 | Juan Vicente Gomez Garcia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:45:30 | 00:04:33 |
91 | 9 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 00:45:32 | 00:04:33 |
92 | 10 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:45:32 | 00:04:33 |
93 | 11 | Jesus Alcaniz Diaz | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano C - M | 00:45:43 | 00:04:34 |
94 | 32 | Pablo Gavidia Sanchez | Dona Sang | Veterano B - M | 00:45:45 | 00:04:34 |
95 | 34 | Jordi Esteve Boix | Independiente | Veterano A - M | 00:45:53 | 00:04:35 |
96 | 35 | David Barragan Figueredo | Independiente | Veterano A - M | 00:46:01 | 00:04:36 |
97 | 33 | Juan Armada Blanco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:46:05 | 00:04:36 |
98 | 34 | Oscar Vicens Estruch | Independiente | Veterano B - M | 00:46:06 | 00:04:37 |
99 | 35 | Javier Lujan Fuentes | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:46:07 | 00:04:37 |
100 | 12 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:46:10 | 00:04:37 |
101 | 36 | Luis Sais Casasus | Independiente | Veterano B - M | 00:46:11 | 00:04:37 |
102 | 37 | Jose Miguel Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:46:13 | 00:04:37 |
103 | 38 | Eduardo Orts Sanz | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:46:14 | 00:04:37 |
104 | 36 | Daniel Llorens Domenech | Anitin Team | Veterano A - M | 00:46:14 | 00:04:37 |
105 | 17 | Angel Torres Pi | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:46:17 | 00:04:38 |
106 | 3 | Christian Benitez Duarte | Anitin Team | Junior - M | 00:46:28 | 00:04:39 |
107 | 37 | Sergio Pradas Perez | L\'alcudia Triatlo | Veterano A - M | 00:46:30 | 00:04:39 |
108 | 13 | Edelmiro Vila Tormo | Ranning Club | Veterano C - M | 00:46:33 | 00:04:39 |
109 | 14 | Jose Manuel Tomas Pavia | Km3 Xativa | Veterano C - M | 00:46:40 | 00:04:40 |
110 | 39 | Jose Luis Miralles Guillen | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:46:49 | 00:04:41 |
111 | 15 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:46:49 | 00:04:41 |
112 | 38 | Josep Pons Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:47:13 | 00:04:43 |
113 | 39 | Pablo Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:47:29 | 00:04:45 |
114 | 40 | Fran Donoso Sales | Anitin Team | Veterano A - M | 00:47:48 | 00:04:47 |
115 | 16 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:47:48 | 00:04:47 |
116 | 41 | Vicent Bosca Catala | Anitin Team | Veterano A - M | 00:47:55 | 00:04:48 |
117 | 17 | Juan Talens Gallego | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:48:02 | 00:04:48 |
118 | 40 | Jose Miguel Munoz Beltran | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:48:14 | 00:04:49 |
119 | 18 | Juanvi Langa Garrigues | C.a. Carcaixent | Senior - M | 00:48:31 | 00:04:51 |
120 | 41 | Gabriel Mocanu | Club Atletisme Almussafes | Veterano B - M | 00:48:45 | 00:04:52 |
121 | 42 | Jose Antonio Guerrero Morant | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:48:57 | 00:04:54 |
122 | 43 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:49:00 | 00:04:54 |
123 | 18 | Bernardo Garcia Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:49:01 | 00:04:54 |
124 | 42 | Roti Puig Pla | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:49:08 | 00:04:55 |
125 | 19 | Jesus Ferragud Jorques | Caixa Rural Algemesi | Veterano C - M | 00:49:20 | 00:04:56 |
126 | 19 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 00:49:22 | 00:04:56 |
127 | 43 | Jesus Palau Mahiques | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:49:33 | 00:04:57 |
128 | 20 | Vicent Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:49:36 | 00:04:58 |
129 | 21 | Enrique Alcover Alcover | Independiente | Veterano C - M | 00:49:45 | 00:04:58 |
130 | 44 | Carlos Triguero Ramirez | Independiente | Veterano B - M | 00:49:47 | 00:04:59 |
131 | 22 | Vicente Bonafe Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:49:59 | 00:05:00 |
132 | 45 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:50:25 | 00:05:02 |
133 | 46 | Juan Enrique Ribes Buendia | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:50:26 | 00:05:03 |
134 | 23 | Pascual Tudela Esteve | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:50:50 | 00:05:05 |
135 | 47 | Juan Jose Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:51:42 | 00:05:10 |
136 | 24 | Javier Pujades Sarrion | Independiente | Veterano C - M | 00:51:52 | 00:05:11 |
137 | 48 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano B - M | 00:52:05 | 00:05:12 |
138 | 44 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Veterano A - M | 00:52:43 | 00:05:16 |
139 | 45 | Salva Osca Montons | Independiente | Veterano A - M | 00:52:44 | 00:05:16 |
140 | 25 | Emilio Tormo Tortosa | Independiente | Veterano C - M | 00:54:13 | 00:05:25 |
141 | 26 | Luis Arnandis Bria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:54:27 | 00:05:27 |
142 | 27 | Ramon Trullenque Soria | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:54:27 | 00:05:27 |
143 | 20 | Adrian Gadea Perez | Independiente | Senior - M | 00:54:30 | 00:05:27 |
144 | 49 | Jose Joaquin Poblador Adam | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:54:52 | 00:05:29 |
145 | 50 | Sergio Ignaci Garcia Rodrigo | Independiente | Veterano B - M | 00:55:45 | 00:05:34 |
146 | 28 | Fernando M Gonzalez Avellan | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:56:09 | 00:05:37 |
147 | 51 | Vicent Machi Ros | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:56:09 | 00:05:37 |
148 | 29 | Paco Martinez Pellicer | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano C - M | 00:56:15 | 00:05:38 |
149 | 46 | Ernesto Pau Carbonell | Anitin Team | Veterano A - M | 00:56:17 | 00:05:38 |
150 | 30 | Fernando Nicolas Pellicer | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:56:47 | 00:05:40 |
151 | 52 | Bernat Vanaclocha Valero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:56:50 | 00:05:41 |
152 | 47 | Miguel Poblador Adam | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 00:57:40 | 00:05:46 |
153 | 31 | Juan Bta. Ferrando Nicolas | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:59:21 | 00:05:56 |
154 | 32 | Carlos Hugo Ortiz Laguna | Independiente | Veterano C - M | 00:59:57 | 00:06:00 |
155 | 48 | Jose Luis Pastor Fornes | Independiente | Veterano A - M | 01:01:47 | 00:06:11 |
156 | 33 | Bernardo Tomas I Mascarell | Independiente | Veterano C - M | 01:03:45 | 00:06:22 |
157 | 34 | Jose Molina Donat | Independiente | Veterano C - M | 01:08:12 | 00:06:49 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Oreto Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:40:34 | 00:04:03 |
2 | 1 | Yolanda Gonzalez Fernandez | Independiente | Veterano B - F | 00:43:22 | 00:04:20 |
3 | 2 | Sandra Pla Sanchis | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:43:45 | 00:04:22 |
4 | 1 | Adela Garcia Banuls | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Junior - F | 00:44:00 | 00:04:24 |
5 | 2 | Maria Amparo Ferrer Mestre | Diaiters Team Alberic | Junior - F | 00:44:17 | 00:04:26 |
6 | 3 | Susana Murillo Clemente | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:45:27 | 00:04:33 |
7 | 1 | Nadia Vila Navarro | C.a. Xativa | Senior - F | 00:45:29 | 00:04:33 |
8 | 4 | Carla Martinez Tarcons | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:45:42 | 00:04:34 |
9 | 5 | Patricia Sentana | Independiente | Veterano A - F | 00:45:45 | 00:04:34 |
10 | 2 | Neus Llopis Pascual | Santjorunners | Veterano B - F | 00:46:13 | 00:04:37 |
11 | 1 | Sole Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano C - F | 00:46:17 | 00:04:38 |
12 | 2 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:46:18 | 00:04:38 |
13 | 3 | Isabel Tercero Vazquez | Atletisme Alginet | Junior - F | 00:46:29 | 00:04:39 |
14 | 6 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:46:53 | 00:04:41 |
15 | 7 | Desa Abril Sancho | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:46:56 | 00:04:42 |
16 | 3 | Irene Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:47:29 | 00:04:45 |
17 | 2 | Alice Rebull Sancho | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - F | 00:48:36 | 00:04:52 |
18 | 3 | Maria Amparo Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Veterano C - F | 00:49:33 | 00:04:57 |
19 | 3 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:50:28 | 00:05:03 |
20 | 8 | Veronica Gandia Pastor | Santjorunners | Veterano A - F | 00:51:41 | 00:05:10 |
21 | 9 | Clara Jerez Garcia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:51:46 | 00:05:11 |
22 | 4 | Paula Herrero Espert | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - F | 00:51:51 | 00:05:11 |
23 | 4 | Carmen Carbonell Gomez | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano B - F | 00:53:48 | 00:05:23 |
24 | 4 | Tere Soler Llopis | Km3 Xativa | Veterano C - F | 00:54:17 | 00:05:26 |
25 | 5 | Maria Jose - Osmi Carrasco Pla | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 00:54:39 | 00:05:28 |
26 | 6 | Rebeca Martinez Pavia | Santjorunners | Veterano B - F | 00:54:44 | 00:05:28 |
27 | 7 | Lola Grau Domingo | C.a. Carcaixent | Veterano B - F | 00:54:49 | 00:05:29 |
28 | 10 | Laura Calatayud Perez | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 00:54:49 | 00:05:29 |
29 | 5 | Angela Iborra Garcia | C.a. L´alcudia | Senior - F | 00:54:49 | 00:05:29 |
30 | 11 | Mara Jurado Moreno | Anitin Team | Veterano A - F | 00:55:49 | 00:05:35 |
31 | 12 | Veronica De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano A - F | 00:55:54 | 00:05:35 |
32 | 6 | Ariadna Martinez Fayos | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - F | 00:56:15 | 00:05:38 |
33 | 13 | Rita Garcia Garulo | Anitin Team | Veterano A - F | 00:56:18 | 00:05:38 |
34 | 14 | Lorena Perez Ruano | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:56:31 | 00:05:39 |
35 | 7 | Alba Bertomeu Sanchez-pastor | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - F | 00:56:32 | 00:05:39 |
36 | 5 | Mari Sales Peiro Nacher | Club De Correr Peus Quets | Veterano C - F | 00:57:14 | 00:05:43 |
37 | 8 | Judith Hidalgo Guillem | Santjorunners | Senior - F | 00:59:17 | 00:05:56 |
38 | 8 | Lorena Coves Carbonell | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:59:30 | 00:05:57 |
39 | 4 | Raquel Ortiz Bonora | Independiente | Junior - F | 00:59:55 | 00:06:00 |
40 | 9 | Linda Noriega Rodriguez | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - F | 01:00:37 | 00:06:04 |
41 | 15 | Amparo Benito Gandia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 01:01:11 | 00:06:07 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 27 | Rafa Abad => Pts: 3 - 00:32:30 (00:03:15) David Esteve Nigo => Pts: 4 - 00:33:15 (00:03:20) Adrian Navarro Fortuno => Pts: 5 - 00:33:20 (00:03:20) David Martinez Herrero => Pts: 6 - 00:33:21 (00:03:20) Luis Hurtado Alarco => Pts: 9 - 00:33:53 (00:03:23) |
2 | Alejandro Sanz La Rabosa | 106 | Andreu Garcia Artes => Pts: 7 - 00:33:33 (00:03:21) Alejandro Sanz Garcia => Pts: 19 - 00:36:19 (00:03:38) Jose Enguix Sancho => Pts: 23 - 00:36:45 (00:03:40) Ramon Reyes Sanchez => Pts: 28 - 00:37:57 (00:03:48) Kike Soler Gomez => Pts: 29 - 00:38:01 (00:03:48) |
3 | Caixa Rural Algemesi | 120 | El Mahdi Lahouifi Rouan => Pts: 1 - 00:32:20 (00:03:14) Javier Noves Almansa => Pts: 11 - 00:34:45 (00:03:28) Pedro J. Culebras Vaquerizo => Pts: 16 - 00:36:01 (00:03:36) Javier Grau Jordan => Pts: 40 - 00:39:27 (00:03:57) Marius Espinosa => Pts: 52 - 00:40:56 (00:04:06) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 137 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 8 - 00:33:38 (00:03:22) Javier Colomer Barbera => Pts: 22 - 00:36:39 (00:03:40) Jorge Vilar Abad => Pts: 26 - 00:37:17 (00:03:44) Alex Morante Garcia => Pts: 39 - 00:39:25 (00:03:56) Eduardo Morante Ojeda => Pts: 42 - 00:39:35 (00:03:58) |
5 | Atletisme Alginet | 261 | Ramon Bermejo Santa => Pts: 24 - 00:36:55 (00:03:42) Luis Garcia Garcia => Pts: 31 - 00:38:07 (00:03:49) Raul Bosch Nadal => Pts: 56 - 00:41:42 (00:04:10) Francisco Bru Juan => Pts: 58 - 00:41:58 (00:04:12) Delfin Fargueta Signes => Pts: 92 - 00:45:32 (00:04:33) |
6 | C.a. L´alcudia | 298 | Jesus Pastor Rebato => Pts: 43 - 00:39:36 (00:03:58) Wilman De Jesus Infante Eras => Pts: 48 - 00:40:30 (00:04:03) Cristobal Rodriguez Gonzalez => Pts: 51 - 00:40:53 (00:04:05) Ignasi Vidal Arocas => Pts: 65 - 00:43:20 (00:04:20) Mariano Pascual Aguado => Pts: 91 - 00:45:32 (00:04:33) |
7 | C.a. Carcaixent | 396 | Vicente Pons Navarro => Pts: 55 - 00:41:26 (00:04:09) Eduardo Gonzalez Llobregat => Pts: 68 - 00:43:29 (00:04:21) Jose Vte Penalva Cogollos => Pts: 76 - 00:44:12 (00:04:25) Vicente Jose Escandell Castiella => Pts: 80 - 00:44:38 (00:04:28) Juan Talens Gallego => Pts: 117 - 00:48:02 (00:04:48) |
8 | Anitin Team | 448 | David Garcia Noguera => Pts: 50 - 00:40:50 (00:04:05) Vicente Gimenez De Pedro => Pts: 74 - 00:44:05 (00:04:24) Daniel Llorens Domenech => Pts: 104 - 00:46:14 (00:04:37) Christian Benitez Duarte => Pts: 106 - 00:46:28 (00:04:39) Fran Donoso Sales => Pts: 114 - 00:47:48 (00:04:47) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 11 | Oreto Martinez => Pts: 1 - 00:40:34 (00:04:03) Adela Garcia Banuls => Pts: 4 - 00:44:00 (00:04:24) Susana Murillo Clemente => Pts: 6 - 00:45:27 (00:04:33) |
2 | Alejandro Sanz La Rabosa | 32 | Sandra Pla Sanchis => Pts: 3 - 00:43:45 (00:04:22) Maria Fandos Satorres => Pts: 14 - 00:46:53 (00:04:41) Desa Abril Sancho => Pts: 15 - 00:46:56 (00:04:42) |
3 | Santjorunners | 56 | Neus Llopis Pascual => Pts: 10 - 00:46:13 (00:04:37) Veronica Gandia Pastor => Pts: 20 - 00:51:41 (00:05:10) Rebeca Martinez Pavia => Pts: 26 - 00:54:44 (00:05:28) |
4 | C.a. Els Coixos De Carlet | 69 | Blanca Mansilla Benavent => Pts: 12 - 00:46:18 (00:04:38) Mila Pons Calahorra => Pts: 19 - 00:50:28 (00:05:03) Lorena Coves Carbonell => Pts: 38 - 00:59:30 (00:05:57) |
5 | C.a. Carcaixent | 73 | Maria Amparo Lorente Torres => Pts: 18 - 00:49:33 (00:04:57) Lola Grau Domingo => Pts: 27 - 00:54:49 (00:05:29) Laura Calatayud Perez => Pts: 28 - 00:54:49 (00:05:29) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Erik Galan Salido | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:00:49 | 00:01:22 |
2 | 2 | Marti Martinez Valero | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:00:51 | 00:01:25 |
3 | 3 | Paül Vicens Martinez De La Casa | C.a. Guadassuar | Benjami - M | 00:00:56 | 00:01:33 |
4 | 4 | Lluis Balaguer Santos | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:00:58 | 00:01:37 |
5 | 5 | Yago Blasco Vanaclocha | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:01 | 00:01:42 |
6 | 6 | Hugo Martinez Bohigues | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:10 | 00:01:57 |
7 | 7 | Sergio Garcia Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:01:33 | 00:02:35 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Carla Rodrigo Garcia | Escuela De Atletismo Turis | Benjami - F | 00:00:54 | 00:01:30 |
2 | 2 | Maria Perez Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - F | 00:01:07 | 00:01:52 |
3 | 3 | Mar Molto Roig | Independiente | Benjami - F | 00:01:24 | 00:02:20 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Josep Regal Ros | Independiente | Alevi - M | 00:01:18 | 00:01:18 |
2 | 2 | Alberto Silvente Tomas | Independiente | Alevi - M | 00:01:20 | 00:01:20 |
3 | 3 | Raül Sais Alonso | Independiente | Alevi - M | 00:01:21 | 00:01:21 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Nuria Alonso Espada | C.a. Guadassuar | Alevi - F | 00:01:18 | 00:01:18 |
2 | 2 | Diana Lysenkova | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:01:21 | 00:01:21 |
3 | 3 | Lidia Nogues Ocheda | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:01:28 | 00:01:28 |
4 | 4 | Nerea Climent Turegano | Independiente | Alevi - F | 00:01:31 | 00:01:31 |
5 | 5 | Roser Puchades Crespo | Independiente | Alevi - F | 00:01:31 | 00:01:31 |
6 | 6 | Carolina Matiychyc | C.a. Guadassuar | Alevi - F | 00:01:32 | 00:01:32 |
7 | 7 | Lola Gomez Zaragoza | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:01:36 | 00:01:36 |
8 | 8 | Blanca Orts Nogues | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:01:41 | 00:01:41 |
9 | 9 | Ingrid Carbonell Fort | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:01:41 | 00:01:41 |
10 | 10 | Anna Puchades Crespo | Independiente | Alevi - F | 00:01:44 | 00:01:44 |
11 | 11 | Adriana Moya Fort | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:01:53 | 00:01:53 |
12 | 12 | Lucia Salajan | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:02:08 | 00:02:08 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alex Sangil Casado | Independiente | Infantil - M | 00:02:15 | 00:01:08 |
2 | 2 | Paco Arasteny Bonet | C.a. Pucol | Infantil - M | 00:02:16 | 00:01:08 |
3 | 3 | Ramon Trullenque Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - M | 00:02:25 | 00:01:12 |
4 | 4 | Adrian Munoz Peris | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - M | 00:02:27 | 00:01:14 |
5 | 5 | Pere Rodrigo Hernandez De Alba | Escuela De Atletismo Turis | Infantil - M | 00:02:41 | 00:01:20 |
6 | 6 | David Garcia Lluch | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - M | 00:02:50 | 00:01:25 |
7 | 7 | Hugo Sanchis Lerma | Independiente | Infantil - M | 00:03:02 | 00:01:31 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Angela Oliver Tortajada | C.a. Guadassuar | Infantil - F | 00:02:18 | 00:01:09 |
2 | 2 | Ana Gomez Navasquillo | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:02:20 | 00:01:10 |
3 | 3 | Laia Sancho Climent | C. A. Canals | Infantil - F | 00:02:26 | 00:01:13 |
4 | 4 | Alba Rodrigo Garcia | Escuela De Atletismo Turis | Infantil - F | 00:03:02 | 00:01:31 |
5 | 5 | Laia Vanaclocha Machi | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:03:08 | 00:01:34 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Jaume Gimeno Ponz | C.a. L´alcudia | Cadete - M | 00:02:33 | 00:01:16 |
2 | 2 | Alejandro Silvente Tomas | Independiente | Cadete - M | 00:02:46 | 00:01:23 |
3 | 3 | Unai Ibsa Martinez Coves | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:03:09 | 00:01:34 |
4 | 4 | Sergi Chenoll Munana | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:03:29 | 00:01:44 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Laura Alonso Esteve | Independiente | Cadete - F | 00:02:51 | 00:01:26 |
2 | 2 | Nuria Gomez Nadal | Atletisme Alginet | Cadete - F | 00:03:19 | 00:01:40 |