XXX VOLTA A PEU CIUTAT DE CARLET
23/09/2023
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Abdelmajid Elhissouf | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:31:40 | 00:03:10 |
2 | 1 | Francisco Aleixandre Rodriguez Sabater | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:32:57 | 00:03:18 |
3 | 2 | Victor Martinez Richart | Serrano Club Atletismo | Senior - M | 00:33:28 | 00:03:21 |
4 | 2 | Pablo Paris Vendrell | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:33:36 | 00:03:22 |
5 | 3 | Ricardo Rodriguez Santiago | Independiente | Vetera A - M | 00:34:36 | 00:03:28 |
6 | 3 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:35:23 | 00:03:32 |
7 | 4 | Marcel Gonzalez Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:35:35 | 00:03:34 |
8 | 5 | Ricardo Sistemes Canete | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:35:38 | 00:03:34 |
9 | 4 | Jonathan Piqueras Torres | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 00:35:39 | 00:03:34 |
10 | 6 | Victor Bueno Roman | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 00:35:40 | 00:03:34 |
11 | 7 | Javi Mendoza Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - M | 00:35:50 | 00:03:35 |
12 | 5 | Paco Sanchez Vidal | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:36:18 | 00:03:38 |
13 | 6 | Ferran Maiques Arnandis | Independiente | Senior - M | 00:36:34 | 00:03:39 |
14 | 7 | Alex Holovanenko | Independiente | Senior - M | 00:36:46 | 00:03:41 |
15 | 8 | Arturo Saavedra Rea | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:36:59 | 00:03:42 |
16 | 1 | Fran Velez Martinez | Caixa Rural Algemesi | Vetera B - M | 00:37:00 | 00:03:42 |
17 | 2 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Vetera B - M | 00:37:06 | 00:03:43 |
18 | 1 | Oscar Martinez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Junior - M | 00:37:27 | 00:03:45 |
19 | 3 | Luis Garcia Garcia | Atletisme Alginet | Vetera B - M | 00:37:29 | 00:03:45 |
20 | 8 | Jorge Vilar Abad | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - M | 00:37:45 | 00:03:46 |
21 | 9 | Sergi Parra Ruiz | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - M | 00:37:46 | 00:03:47 |
22 | 4 | Juan Manuel Climent Puertos | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:38:05 | 00:03:48 |
23 | 5 | Toni Blasco Subiela | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:38:24 | 00:03:50 |
24 | 10 | Agustin Pena Sanz | Atletisme Alginet | Vetera A - M | 00:38:27 | 00:03:51 |
25 | 6 | Cristobal Garcia Sevilla | Ratatletes Alberic | Vetera B - M | 00:38:27 | 00:03:51 |
26 | 11 | Adelino Pastrana Pavia | Independiente | Vetera A - M | 00:38:42 | 00:03:52 |
27 | 7 | Jose Vicente Belenguer Viton | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:38:52 | 00:03:53 |
28 | 1 | Juan Jose Rosello Soler | Independiente | Vetera C - M | 00:39:04 | 00:03:54 |
29 | 2 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera C - M | 00:39:20 | 00:03:56 |
30 | 8 | Joaquin Moreno Casado | Paterna Runners Club | Vetera B - M | 00:39:22 | 00:03:56 |
31 | 9 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Vetera B - M | 00:39:32 | 00:03:57 |
32 | 12 | Francisco Baldres Vila | Independiente | Vetera A - M | 00:39:41 | 00:03:58 |
33 | 10 | Eleuterio Bellver Bellver | Anitin Team | Vetera B - M | 00:39:49 | 00:03:59 |
34 | 11 | Jaime Hervas Primo | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:39:55 | 00:04:00 |
35 | 12 | Enrique Martinez Piqueres | Independiente | Vetera B - M | 00:39:56 | 00:04:00 |
36 | 13 | Cristian Canet Beneyto | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - M | 00:40:10 | 00:04:01 |
37 | 13 | Antonio Richart Garcia | Diaiters Team Alberic | Vetera B - M | 00:40:15 | 00:04:02 |
38 | 3 | Javier Valdivia Soliz Valdivia | Pioneros De Sudamerica | Vetera C - M | 00:40:28 | 00:04:03 |
39 | 14 | David Garcia Noguera | Anitin Team | Vetera B - M | 00:40:30 | 00:04:03 |
40 | 1 | Fidel Hernandez Hernandez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera D - M | 00:40:34 | 00:04:03 |
41 | 15 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Vetera B - M | 00:40:37 | 00:04:04 |
42 | 16 | Pascual Andres Aguado | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:41:23 | 00:04:08 |
43 | 9 | Juanvi Ocheda Bonet | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:41:30 | 00:04:09 |
44 | 10 | Javi Landete Alapont | C.a. L´alcudia | Senior - M | 00:41:36 | 00:04:10 |
45 | 17 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:41:36 | 00:04:10 |
46 | 11 | Eduard Verdeguer Gimenez | Independiente | Senior - M | 00:41:43 | 00:04:10 |
47 | 18 | Jose Luis Miralles Guillen | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera B - M | 00:41:44 | 00:04:10 |
48 | 19 | Jesus Damian Rosales | Independiente | Vetera B - M | 00:41:51 | 00:04:11 |
49 | 2 | Juan Bautista Aparici Bolufer | C.a. Xativa | Vetera D - M | 00:42:17 | 00:04:14 |
50 | 2 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior - M | 00:42:30 | 00:04:15 |
51 | 12 | Ignasi Vidal Arocas | C.a. L´alcudia | Senior - M | 00:42:31 | 00:04:15 |
52 | 20 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Vetera B - M | 00:42:43 | 00:04:16 |
53 | 3 | Vicente Sanz Hernandorena | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera D - M | 00:42:48 | 00:04:17 |
54 | 14 | Andres Fajardo Valenzuela | Escuela Del Corredor Paco Milan | Vetera A - M | 00:42:49 | 00:04:17 |
55 | 4 | Luis Manuel Cervello Ferrada | Ratatletes Alberic | Vetera C - M | 00:42:59 | 00:04:18 |
56 | 15 | Vicente Bonafe Bisba | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - M | 00:43:03 | 00:04:18 |
57 | 13 | Jose Manuel Perez Gonzalez | Atletisme Alginet | Senior - M | 00:43:08 | 00:04:19 |
58 | 4 | Pedro Culebras Castillo | Caixa Rural Algemesi | Vetera D - M | 00:43:10 | 00:04:19 |
59 | 21 | Pedro Jose Culebras Vaquerizo | Caixa Rural Algemesi | Vetera B - M | 00:43:10 | 00:04:19 |
60 | 16 | Jeronimo Marco Mata | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - M | 00:43:11 | 00:04:19 |
61 | 22 | Francisco Bru Juan | Atletisme Alginet | Vetera B - M | 00:43:14 | 00:04:19 |
62 | 14 | Juan Carlos Franch Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:43:16 | 00:04:20 |
63 | 23 | Francisco Vicente Bueno Borja | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:43:24 | 00:04:20 |
64 | 24 | Paco Penarrocha Escutia | Independiente | Vetera B - M | 00:43:28 | 00:04:21 |
65 | 25 | Francisco Jose Machi Quijal | Caixa Rural Algemesi | Vetera B - M | 00:43:43 | 00:04:22 |
66 | 26 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Vetera B - M | 00:43:51 | 00:04:23 |
67 | 27 | Miguel Gabaldon Vidal | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:43:56 | 00:04:24 |
68 | 28 | Andres Garcia Polo | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:44:07 | 00:04:25 |
69 | 5 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Vetera C - M | 00:44:13 | 00:04:25 |
70 | 29 | Pepe Miquel Boix | Independiente | Vetera B - M | 00:44:17 | 00:04:26 |
71 | 30 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Vetera B - M | 00:44:22 | 00:04:26 |
72 | 31 | Jose Javier Suner Espinosa | Independiente | Vetera B - M | 00:44:30 | 00:04:27 |
73 | 15 | David Araujo Ortega | Independiente | Senior - M | 00:44:40 | 00:04:28 |
74 | 6 | Felipe Tormos Oliver | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera C - M | 00:44:45 | 00:04:28 |
75 | 32 | Jose Miguel Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:44:46 | 00:04:29 |
76 | 33 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Vetera B - M | 00:45:02 | 00:04:30 |
77 | 34 | Jose Martinez Magraner | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:45:06 | 00:04:31 |
78 | 35 | Mikhail Chumachenko | Independiente | Vetera B - M | 00:45:18 | 00:04:32 |
79 | 3 | Joel Lujan Martinez | Alejandro Sanz La Rabosa | Junior - M | 00:45:20 | 00:04:32 |
80 | 36 | Javi Guaita Garcia | C.a. Triesport Turis | Vetera B - M | 00:46:00 | 00:04:36 |
81 | 37 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:46:03 | 00:04:36 |
82 | 17 | David Martinez Perez | Independiente | Vetera A - M | 00:46:19 | 00:04:38 |
83 | 18 | Daniel Llorens Domenech | Anitin Team | Vetera A - M | 00:46:23 | 00:04:38 |
84 | 38 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:46:27 | 00:04:39 |
85 | 39 | Jose Vicente Sanchez Moreno | Atletisme Alginet | Vetera B - M | 00:46:58 | 00:04:42 |
86 | 19 | Vicent Bosca Catala | Anitin Team | Vetera A - M | 00:47:24 | 00:04:44 |
87 | 40 | Hermini Ano Quiles | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:47:35 | 00:04:46 |
88 | 20 | Oscar Sierra Medina | Independiente | Vetera A - M | 00:47:39 | 00:04:46 |
89 | 41 | Ernest Mateu | Independiente | Vetera B - M | 00:47:57 | 00:04:48 |
90 | 7 | Nardo Garcia Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera C - M | 00:47:59 | 00:04:48 |
91 | 8 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Vetera C - M | 00:48:18 | 00:04:50 |
92 | 16 | Ivan Ruiz I Canyes | Independiente | Senior - M | 00:48:54 | 00:04:53 |
93 | 21 | Fran Donoso Sala | Anitin Team | Vetera A - M | 00:49:08 | 00:04:55 |
94 | 5 | Jose Canas Exposito | Atletisme Alginet | Vetera D - M | 00:49:14 | 00:04:55 |
95 | 9 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Vetera C - M | 00:49:22 | 00:04:56 |
96 | 22 | Julian Delgado Sanz | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - M | 00:49:37 | 00:04:58 |
97 | 23 | Juan Jimenez Ano | Independiente | Vetera A - M | 00:49:48 | 00:04:59 |
98 | 24 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Vetera A - M | 00:50:03 | 00:05:00 |
99 | 10 | Juan Jose Moscardo Ferrando | Independiente | Vetera C - M | 00:50:06 | 00:05:01 |
100 | 6 | Fernando Gonzalez Avellan | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera D - M | 00:50:24 | 00:05:02 |
101 | 42 | Jesus Fraile I Garcia | Vegan Athletes | Vetera B - M | 00:50:39 | 00:05:04 |
102 | 11 | Ernesto Hervas Perez | Anitin Team | Vetera C - M | 00:50:45 | 00:05:04 |
103 | 43 | Jose Joaquin Esteve Castell | C.a. Tortuga Algemesi | Vetera B - M | 00:50:55 | 00:05:06 |
104 | 44 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Vetera B - M | 00:51:29 | 00:05:09 |
105 | 45 | Carlos Triguero Ramirez | Sedenty | Vetera B - M | 00:52:03 | 00:05:12 |
106 | 17 | Andrei Bali | Independiente | Senior - M | 00:52:17 | 00:05:14 |
107 | 46 | Sergio Ignaci Garcia Rodrigo | Independiente | Vetera B - M | 00:52:29 | 00:05:15 |
108 | 47 | Jose Vte Sapena Molla | C.a. La Malla Tot Pulmo De Barxeta | Vetera B - M | 00:52:35 | 00:05:16 |
109 | 18 | Jose Zafrilla Gonzalez | Independiente | Senior - M | 00:52:40 | 00:05:16 |
110 | 25 | Adrian Gavidia Pena | C.a. Ajos-xativa | Vetera A - M | 00:53:14 | 00:05:19 |
111 | 7 | Ambrosio Ferrer Portillo | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera D - M | 00:53:32 | 00:05:21 |
112 | 12 | Jose Vicente Gimeno Dura | Independiente | Vetera C - M | 00:53:40 | 00:05:22 |
113 | 13 | Vicente Ausina | Independiente | Vetera C - M | 00:54:23 | 00:05:26 |
114 | 26 | Victor Jose Rios Ruiz | Independiente | Vetera A - M | 00:54:25 | 00:05:26 |
115 | 14 | Antonio Aledo Avaria | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera C - M | 00:54:38 | 00:05:28 |
116 | 15 | Pablo Benavent Garcia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera C - M | 00:54:38 | 00:05:28 |
117 | 16 | Paco Martinez Pellicer | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera C - M | 00:54:38 | 00:05:28 |
118 | 48 | Vicente Javier Vazquez Denia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - M | 00:54:39 | 00:05:28 |
119 | 49 | David Molto Romero | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 00:55:07 | 00:05:31 |
120 | 27 | Fernando Vargas Zamora | Torrent Corre | Vetera A - M | 00:55:23 | 00:05:32 |
121 | 28 | Paco Valls | Independiente | Vetera A - M | 00:55:33 | 00:05:33 |
122 | 29 | Enrique Vicente Benavent Furio 45796609k | Independiente | Vetera A - M | 00:56:23 | 00:05:38 |
123 | 50 | Sergi Alves Rodrigues | Club De Trail Serra Vernissa | Vetera B - M | 00:57:05 | 00:05:42 |
124 | 51 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Vetera B - M | 00:57:21 | 00:05:44 |
125 | 30 | Abel Perez Pedron | Independiente | Vetera A - M | 00:59:13 | 00:05:55 |
126 | 8 | Jose Manuel Estrada Hernandez | C.a. Carcaixent | Vetera D - M | 01:00:11 | 00:06:01 |
127 | 52 | Rafael Mendoza | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - M | 01:01:17 | 00:06:08 |
128 | 17 | Jose Conrado Diaz Esteve | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera C - M | 01:02:41 | 00:06:16 |
129 | 31 | Ruben Goig Ribero | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera A - M | 01:03:01 | 00:06:18 |
130 | 9 | Fernando Nicolas Pellicer | C.a. Tortuga Algemesi | Vetera D - M | 01:03:28 | 00:06:21 |
131 | 53 | Antonio Bellver Casan | La Picaeta | Vetera B - M | 01:03:57 | 00:06:24 |
132 | 10 | Cesar Boquera Martinez | Anitin Team | Vetera D - M | 01:06:47 | 00:06:41 |
133 | 11 | Jose Molina Donat | Independiente | Vetera D - M | 01:16:04 | 00:07:36 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Nadia Vila Navarro | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:42:51 | 00:04:17 |
2 | 1 | Maria Rosa Romero Lopez | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - F | 00:43:20 | 00:04:20 |
3 | 1 | Sandra Gomez Escriva | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Vetera B - F | 00:43:25 | 00:04:20 |
4 | 2 | Sara Maria Cea Becerra | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:45:19 | 00:04:32 |
5 | 2 | Marta Santoyo Valls | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera B - F | 00:45:29 | 00:04:33 |
6 | 3 | Neus Llopis Pascual | Santjorunners | Vetera B - F | 00:47:11 | 00:04:43 |
7 | 2 | Veronica Gandia Pastor | Santjorunners | Vetera A - F | 00:47:20 | 00:04:44 |
8 | 3 | Mari Carmen Aranda Banda | Torrent Corre | Vetera A - F | 00:47:29 | 00:04:45 |
9 | 3 | Isabel Benavent Geribes | Independiente | Senior - F | 00:47:37 | 00:04:46 |
10 | 4 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:48:04 | 00:04:48 |
11 | 1 | Sole Climent 1211conde | C.a. Xativa | Vetera C - F | 00:48:06 | 00:04:49 |
12 | 4 | Vicky Garcia Leal | C. A. Canals | Vetera B - F | 00:48:34 | 00:04:51 |
13 | 2 | Alice Rebull Sancho | Independiente | Vetera C - F | 00:49:34 | 00:04:57 |
14 | 3 | Maria Amparo Lorente Torres | C.a. Carcaixent | Vetera C - F | 00:49:36 | 00:04:58 |
15 | 5 | Liuba Vila Navarro | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:50:04 | 00:05:00 |
16 | 4 | Celia Moreno Cucala | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - F | 00:50:46 | 00:05:05 |
17 | 5 | Sara Mata Gomis | C.a. Carcaixent | Vetera A - F | 00:50:58 | 00:05:06 |
18 | 6 | Beatriz Gomez Escriva | Alejandro Sanz La Rabosa | Vetera A - F | 00:53:42 | 00:05:22 |
19 | 7 | Loles Gutierrez Garcia | Anitin Team | Vetera A - F | 00:53:54 | 00:05:23 |
20 | 8 | Nuria Perez Cantero | Anitin Team | Vetera A - F | 00:54:27 | 00:05:27 |
21 | 9 | Mªjose Fabra Mateu | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera A - F | 00:54:31 | 00:05:27 |
22 | 6 | Maria Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:55:09 | 00:05:31 |
23 | 10 | Maica Rubio Hidalgo | Xafaxarcos Polinya | Vetera A - F | 00:55:13 | 00:05:31 |
24 | 5 | Lorena Coves Carbonell | C.a. Els Coixos De Carlet | Vetera B - F | 00:55:34 | 00:05:33 |
25 | 6 | Rebeca Martinez Pavia | Santjorunners | Vetera B - F | 00:55:38 | 00:05:34 |
26 | 11 | Yenifer Pardo Laguia | Xafaxarcos Polinya | Vetera A - F | 00:56:04 | 00:05:36 |
27 | 12 | Mara Jurado Moreno | Anitin Team | Vetera A - F | 01:01:26 | 00:06:09 |
28 | 7 | Veronica De La Torre Isern | Santjorunners | Vetera B - F | 01:01:35 | 00:06:10 |
29 | 8 | Gemma Guillart Sanz | Independiente | Vetera B - F | 01:03:01 | 00:06:18 |
30 | 9 | Maria Luisa Morant Zaragoza | La Picaeta | Vetera B - F | 01:03:58 | 00:06:24 |
31 | 7 | Maria Martin Buades | Independiente | Senior - F | 01:05:24 | 00:06:32 |
32 | 8 | Elena Valero Relloso | Independiente | Senior - F | 01:06:49 | 00:06:41 |
33 | 9 | Catalina Bali | Independiente | Senior - F | 01:16:04 | 00:07:36 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 31 | Francisco Aleixandre Rodriguez Sabater => Pts: 2 - 00:32:57 (00:03:18) Pablo Paris Vendrell => Pts: 4 - 00:33:36 (00:03:22) Marcel Gonzalez Martinez => Pts: 7 - 00:35:35 (00:03:34) Ricardo Sistemes Canete => Pts: 8 - 00:35:38 (00:03:34) Victor Bueno Roman => Pts: 10 - 00:35:40 (00:03:34) |
2 | C.a. Els Coixos De Carlet | 81 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 6 - 00:35:23 (00:03:32) Javi Mendoza Moreno => Pts: 11 - 00:35:50 (00:03:35) Jorge Vilar Abad => Pts: 20 - 00:37:45 (00:03:46) Sergi Parra Ruiz => Pts: 21 - 00:37:46 (00:03:47) Toni Blasco Subiela => Pts: 23 - 00:38:24 (00:03:50) |
3 | Alejandro Sanz La Rabosa | 117 | Abdelmajid Elhissouf => Pts: 1 - 00:31:40 (00:03:10) Arturo Saavedra Rea => Pts: 15 - 00:36:59 (00:03:42) Oscar Martinez Ferrer => Pts: 18 - 00:37:27 (00:03:45) Cristian Canet Beneyto => Pts: 36 - 00:40:10 (00:04:01) Jose Luis Miralles Guillen => Pts: 47 - 00:41:44 (00:04:10) |
4 | Caixa Rural Algemesi | 159 | Jonathan Piqueras Torres => Pts: 9 - 00:35:39 (00:03:34) Fran Velez Martinez => Pts: 16 - 00:37:00 (00:03:42) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 17 - 00:37:06 (00:03:43) Pedro Culebras Castillo => Pts: 58 - 00:43:10 (00:04:19) Pedro Jose Culebras Vaquerizo => Pts: 59 - 00:43:10 (00:04:19) |
5 | Atletisme Alginet | 192 | Luis Garcia Garcia => Pts: 19 - 00:37:29 (00:03:45) Agustin Pena Sanz => Pts: 24 - 00:38:27 (00:03:51) Raul Bosch Nadal => Pts: 31 - 00:39:32 (00:03:57) Jose Manuel Perez Gonzalez => Pts: 57 - 00:43:08 (00:04:19) Francisco Bru Juan => Pts: 61 - 00:43:14 (00:04:19) |
6 | Anitin Team | 317 | Eleuterio Bellver Bellver => Pts: 33 - 00:39:49 (00:03:59) David Garcia Noguera => Pts: 39 - 00:40:30 (00:04:03) Vicente Gimenez De Pedro => Pts: 76 - 00:45:02 (00:04:30) Daniel Llorens Domenech => Pts: 83 - 00:46:23 (00:04:38) Vicent Bosca Catala => Pts: 86 - 00:47:24 (00:04:44) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz La Rabosa | 10 | Nadia Vila Navarro => Pts: 1 - 00:42:51 (00:04:17) Sara Maria Cea Becerra => Pts: 4 - 00:45:19 (00:04:32) Marta Santoyo Valls => Pts: 5 - 00:45:29 (00:04:33) |
2 | C.a. Els Coixos De Carlet | 28 | Maria Rosa Romero Lopez => Pts: 2 - 00:43:20 (00:04:20) Blanca Mansilla Benavent => Pts: 10 - 00:48:04 (00:04:48) Celia Moreno Cucala => Pts: 16 - 00:50:46 (00:05:05) |
3 | Santjorunners | 38 | Neus Llopis Pascual => Pts: 6 - 00:47:11 (00:04:43) Veronica Gandia Pastor => Pts: 7 - 00:47:20 (00:04:44) Rebeca Martinez Pavia => Pts: 25 - 00:55:38 (00:05:34) |
4 | Anitin Team | 66 | Loles Gutierrez Garcia => Pts: 19 - 00:53:54 (00:05:23) Nuria Perez Cantero => Pts: 20 - 00:54:27 (00:05:27) Mara Jurado Moreno => Pts: 27 - 01:01:26 (00:06:09) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Lluis Balaguer Santos | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:02:50 | 00:03:47 |
2 | 2 | Marti Martinez Valero | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:02:53 | 00:03:51 |
3 | 3 | Sergio Garcia Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:03:16 | 00:04:21 |
4 | 4 | Jaume Rodrigo Hernandez De Alba | Escuela De Atletismo Turis | Benjami - M | 00:03:30 | 00:04:40 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Julia Valero Munoz | C.a. Silla | Benjami - F | 00:02:58 | 00:03:57 |
2 | 2 | Daniela Martinez Hervas | Escuela De Atletismo Turis | Benjami - F | 00:03:21 | 00:04:28 |
3 | 3 | Sara Gomez Anon | Ratatletes Alberic | Benjami - F | 00:03:35 | 00:04:47 |
4 | 4 | Maria Benavent Oltra | Ratatletes Alberic | Benjami - F | 00:04:01 | 00:05:21 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Aaron Sanchis Valero | C.a. Xativa | Alevi - M | 00:02:32 | 00:03:23 |
2 | 2 | Erik Galan Salido | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - M | 00:02:43 | 00:03:37 |
3 | 3 | Carles Sangros Gomez | Alejandro Sanz La Rabosa | Alevi - M | 00:02:49 | 00:03:45 |
4 | 4 | Joel Martorell Tur | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - M | 00:03:03 | 00:04:04 |
5 | 5 | Joan Mendoza Romero | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - M | 00:03:07 | 00:04:09 |
6 | 6 | Iker Calonge Lluch | Independiente | Alevi - M | 00:03:14 | 00:04:19 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alba Marin Garcia | C.a. Turis | Alevi - F | 00:02:36 | 00:03:28 |
2 | 2 | Claudia Figueres Martinez | C.a. Guadassuar | Alevi - F | 00:02:39 | 00:03:32 |
3 | 3 | Carla Rodrigo Garcia | Escuela De Atletismo Turis | Alevi - F | 00:02:49 | 00:03:45 |
4 | 4 | Andrea Grau Villaescusa | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:02:52 | 00:03:49 |
5 | 5 | Sara Roger Lidon | C.a. Silla | Alevi - F | 00:03:02 | 00:04:03 |
6 | 6 | Alma Lazar Gonzalez | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:03:24 | 00:04:32 |
7 | 7 | Carolina Cervello Montalvo | Ratatletes Alberic | Alevi - F | 00:03:47 | 00:05:03 |
8 | 8 | Murta Goig Guillart | Independiente | Alevi - F | 00:03:52 | 00:05:09 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Paco Arasteny Bonet | C.a. Pucol | Infantil - M | 00:04:32 | 00:03:01 |
2 | 2 | Adrian Munoz Peris | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - M | 00:04:34 | 00:03:03 |
3 | 3 | Ramon Trullenque Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - M | 00:04:35 | 00:03:03 |
4 | 4 | Pere Rodrigo Hernandez De Alba | Escuela De Atletismo Turis | Infantil - M | 00:04:44 | 00:03:09 |
5 | 5 | Ruben Palmero Pallardo | Escuela De Atletismo Turis | Infantil - M | 00:05:05 | 00:03:23 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Ana Gomez Navasquillo | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:04:58 | 00:03:19 |
2 | 2 | Angela Oliver Tortajada | C.a. Guadassuar | Infantil - F | 00:05:25 | 00:03:37 |
3 | 3 | Lidia Nogues Ocheda | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:05:33 | 00:03:42 |
4 | 4 | Andrea Garcia Antonino | Independiente | Infantil - F | 00:05:55 | 00:03:57 |
5 | 5 | Blanca Orts Nogues | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:06:28 | 00:04:19 |
6 | 6 | Adriana Moya Fort | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:06:59 | 00:04:39 |
7 | 7 | Ingrid Carbonell Fort | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:07:05 | 00:04:43 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Victor Bitica | Independiente | Cadet - M | 00:04:28 | 00:02:59 |
2 | 2 | Sergi Chenoll Minana | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:04:34 | 00:03:03 |
3 | 3 | Andreu Sangros Gomez | Alejandro Sanz La Rabosa | Cadet - M | 00:04:35 | 00:03:03 |
4 | 4 | David Prats Gonzalez | Alejandro Sanz La Rabosa | Cadet - M | 00:04:45 | 00:03:10 |
5 | 5 | Unai Ibsa Martinez Coves | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:04:47 | 00:03:11 |
6 | 6 | Marc Ano Balaguer | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadet - M | 00:05:50 | 00:03:53 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alba Rodrigo Garcia | Escuela De Atletismo Turis | Cadet - F | 00:05:51 | 00:03:54 |
2 | 2 | Paula Garcia Antonino | C.a. La Vall D´uixo | Cadet - F | 00:06:37 | 00:04:25 |