XXIII MITJA MARATÓ CIUTAT D'ALZIRA
09/02/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Hassane Ahouchar | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 01:08:08 | 00:03:13 |
2 | 1 | Abdelali Razyn | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 01:10:11 | 00:03:19 |
3 | 1 | Juan Vidal Ribero | Olaso Team Carcaixent | Veterano A - M | 01:11:52 | 00:03:24 |
4 | 2 | Mohamed Ayman Stitou | Independiente | Senior - M | 01:12:07 | 00:03:25 |
5 | 2 | Rafa Abad | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:12:41 | 00:03:26 |
6 | 3 | Alejandro Tormo Velasco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:13:54 | 00:03:30 |
7 | 3 | David Esteve Nigo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 01:13:55 | 00:03:30 |
8 | 4 | David Martinez Herrero | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:13:56 | 00:03:30 |
9 | 5 | Claudio Moreno Agut | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:15:09 | 00:03:33 |
10 | 6 | Nour Eddine Asbita | Independiente | Veterano A - M | 01:16:31 | 00:03:37 |
11 | 4 | Abdelmajid El Hissouf | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 01:16:53 | 00:03:38 |
12 | 7 | Hicham El Amrani | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 01:17:09 | 00:03:39 |
13 | 5 | Jonathan Piqueras Torres | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 01:17:25 | 00:03:40 |
14 | 8 | Victor Bueno Roman | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:17:27 | 00:03:40 |
15 | 6 | Jorge Trescoli Valls | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 01:19:00 | 00:03:44 |
16 | 2 | Javier Noves Almansa | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 01:20:22 | 00:03:48 |
17 | 9 | Marcel Gonzalez Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:20:49 | 00:03:49 |
18 | 7 | Paco Sanchez Vidal | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 01:21:08 | 00:03:50 |
19 | 3 | Juan Manuel Climent Puertos | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:21:10 | 00:03:50 |
20 | 4 | Angel Ramon Abella Mari | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 01:21:30 | 00:03:51 |
21 | 10 | Carlos Bueno Miralles | Caixa Rural Algemesi | Veterano A - M | 01:21:45 | 00:03:52 |
22 | 11 | Heliodoro Herman Castellon | Independiente | Veterano A - M | 01:21:49 | 00:03:52 |
23 | 1 | Ramon Reyes Sanchez | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano C - M | 01:22:14 | 00:03:53 |
24 | 8 | Joan Carles Sanz Castells | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 01:22:17 | 00:03:54 |
25 | 5 | Miguel Castellano Perez | Independiente | Veterano B - M | 01:22:42 | 00:03:55 |
26 | 12 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 01:22:44 | 00:03:55 |
27 | 6 | Jose Vicente Belenguer Viton | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:23:22 | 00:03:57 |
28 | 13 | Juan Manuel Chofre Piris | Almirunning Cullera | Veterano A - M | 01:23:26 | 00:03:57 |
29 | 14 | Raul Soler Barbera | Independiente | Veterano A - M | 01:23:47 | 00:03:58 |
30 | 9 | Christian Tarraga Botella | Crespo Runners | Senior - M | 01:23:48 | 00:03:58 |
31 | 15 | Rafael Balaguer Llop | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:24:00 | 00:03:58 |
32 | 16 | Vicent Abril Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:24:00 | 00:03:58 |
33 | 17 | Andreu Garcia Artes | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 01:24:00 | 00:03:58 |
34 | 7 | Jose Vicente Ferrer Castello | Almirunning Cullera | Veterano B - M | 01:25:01 | 00:04:01 |
35 | 18 | Daniel Lopez Cuenca | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:25:29 | 00:04:03 |
36 | 19 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 01:25:53 | 00:04:04 |
37 | 20 | Angel Lopez Ano | C.a.guadassuar Maskokotas | Veterano A - M | 01:26:00 | 00:04:50 |
38 | 21 | Carles Lozano Beti | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:26:23 | 00:04:05 |
39 | 22 | Javier Terol Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:26:37 | 00:04:06 |
40 | 8 | Daniel Gonzalez Perez | C.t. Alzira | Veterano B - M | 01:26:49 | 00:04:06 |
41 | 2 | Vicente Felis Monros | Nltt | Veterano C - M | 01:26:50 | 00:04:06 |
42 | 23 | Ricardo Rodriguez Santiago | Independiente | Veterano A - M | 01:27:22 | 00:04:08 |
43 | 24 | Jorge Carbo Sampedro | Almirunning Cullera | Veterano A - M | 01:27:23 | 00:04:08 |
44 | 9 | Rafael Blanco Ballester | Independiente | Veterano B - M | 01:27:26 | 00:04:08 |
45 | 25 | Cesar Maldonado Arias | Pioneros De Sudamerica | Veterano A - M | 01:27:38 | 00:04:09 |
46 | 26 | Bernat Castillo Pla | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:27:40 | 00:04:09 |
47 | 3 | Juan Miguel Badimon Bartual | Rompiendo Limites | Veterano C - M | 01:27:42 | 00:04:09 |
48 | 10 | Rafa Monzo Talens | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 01:28:19 | 00:04:11 |
49 | 4 | Javier Soliz Valdivia | Pioneros De Sudamerica | Veterano C - M | 01:28:29 | 00:04:11 |
50 | 10 | Cristobal Garcia Sevilla | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 01:28:59 | 00:04:13 |
51 | 11 | Jose Miguel Escalona Navarro | Independiente | Veterano B - M | 01:29:06 | 00:04:13 |
52 | 27 | Sergio Calatayud Faus | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:29:29 | 00:04:14 |
53 | 5 | Juan Enrique Espana Jimenez | Independiente | Veterano C - M | 01:29:32 | 00:04:14 |
54 | 28 | Ruben Climent Gimenez | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:29:40 | 00:04:15 |
55 | 12 | Daniel Gandia Vila | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:30:18 | 00:04:16 |
56 | 13 | Joan Esbri Montagud | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:30:49 | 00:04:18 |
57 | 11 | Llorenc Niclos Llorca | Caixa Rural Algemesi | Senior - M | 01:30:50 | 00:04:18 |
58 | 12 | Josep Navarro Oltra | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 01:31:28 | 00:04:20 |
59 | 14 | Vicente Pons Navarro | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:31:40 | 00:04:20 |
60 | 29 | Ciprian Caero Alarcon | Pioneros De Sudamerica | Veterano A - M | 01:31:49 | 00:04:21 |
61 | 15 | Luis Garcia Garcia | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:31:57 | 00:04:21 |
62 | 6 | Jaime Gimenez Puchades | Independiente | Veterano C - M | 01:32:13 | 00:04:22 |
63 | 7 | Ignasi Roig Ripoll | Caixa Rural Algemesi | Veterano C - M | 01:32:32 | 00:04:23 |
64 | 8 | Luis Manuel Cervello Ferrada | Ratatletes Alberic | Veterano C - M | 01:32:39 | 00:04:23 |
65 | 13 | Carles Carbonell Fores | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 01:33:22 | 00:04:25 |
66 | 16 | Jose Luis Miralles Guillen | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 01:33:30 | 00:04:25 |
67 | 17 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 01:33:54 | 00:04:27 |
68 | 18 | Javier Ausina Juan | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 01:34:02 | 00:04:27 |
69 | 30 | Juanjo Ortega Gonazalez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:34:05 | 00:04:27 |
70 | 19 | Jose Vte Penalva Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:34:37 | 00:04:29 |
71 | 20 | Cristobal Rodriguez Gonzalez | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:34:46 | 00:04:29 |
72 | 21 | Ruben Guardiola Castilla | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:34:53 | 00:04:29 |
73 | 31 | Francisco Jose Vercher Garrigues | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:34:59 | 00:04:30 |
74 | 32 | Diego Raul Escobar Jimenez | Independiente | Veterano A - M | 01:35:15 | 00:04:30 |
75 | 33 | Roberto Bertomeu Hernandez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:36:07 | 00:04:33 |
76 | 34 | Wilman De Jesus Infante Eras | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:36:20 | 00:04:33 |
77 | 22 | Jesus Pastor Rebato | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:36:23 | 00:04:34 |
78 | 23 | Carlos Canosa Castro | Independiente | Veterano B - M | 01:36:29 | 00:04:34 |
79 | 24 | David Garcia Noguera | Independiente | Veterano B - M | 01:36:36 | 00:04:34 |
80 | 25 | Enrique Rascon Aznar | Independiente | Veterano B - M | 01:36:50 | 00:04:35 |
81 | 35 | Alejandro Gimenez Sanchez | C.a. Galapagos | Veterano A - M | 01:36:59 | 00:04:35 |
82 | 36 | Josep Frau Martinez | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:37:11 | 00:04:36 |
83 | 26 | Eduardo Saurina Lacal | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:37:12 | 00:04:36 |
84 | 27 | Antonio Martinez Igual | Independiente | Veterano B - M | 01:37:33 | 00:04:37 |
85 | 9 | Jose Manuel Iranzo Fuster | C.a. Riba-roja Ribapeu | Veterano C - M | 01:37:46 | 00:04:38 |
86 | 37 | Francisco Baldres Vila | Independiente | Veterano A - M | 01:37:48 | 00:04:38 |
87 | 38 | Ferran Siscar Mengual | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:37:54 | 00:04:38 |
88 | 39 | Andres Ramon Renau | Independiente | Veterano A - M | 01:38:02 | 00:04:38 |
89 | 40 | Jose Mars Cuenca | C.a. Corriols Sueca | Veterano A - M | 01:38:14 | 00:04:39 |
90 | 41 | Rafa Nogueroles Igual | C.a. Triesport Turis | Veterano A - M | 01:38:20 | 00:04:39 |
91 | 42 | Jose Enrique Burches Segura | C.a. L´alcudia | Veterano A - M | 01:38:23 | 00:04:39 |
92 | 43 | Sergio Salmeron Cambra | Independiente | Veterano A - M | 01:38:30 | 00:04:40 |
93 | 44 | Josep Garrido | La Polseguera D´alcantera | Veterano A - M | 01:38:32 | 00:04:40 |
94 | 10 | Simon Barber Felis | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:38:36 | 00:04:40 |
95 | 14 | Adolfo Tamarit Soler | Anitin Team | Senior - M | 01:38:53 | 00:04:41 |
96 | 45 | Vicente Bonafe Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:38:55 | 00:04:41 |
97 | 46 | Hector Perez Llacer | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:38:58 | 00:04:41 |
98 | 15 | Adrian Ortiz Requena | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 01:39:00 | 00:04:41 |
99 | 47 | Vicente Javier Fraile Castellano | Benicorrer-benisano | Veterano A - M | 01:39:12 | 00:04:42 |
100 | 48 | Jose Rafael Barber Sancho | Independiente | Veterano A - M | 01:39:20 | 00:04:42 |
101 | 28 | Jorge Navarro Ribes | Independiente | Veterano B - M | 01:39:21 | 00:04:42 |
102 | 16 | Albert Girona Comes | Atletisme Rantelles Almussafes | Senior - M | 01:39:22 | 00:04:42 |
103 | 29 | Vicente Jose Escandell Castiella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:39:23 | 00:04:42 |
104 | 11 | Ricardo Granero Tormo | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 01:39:47 | 00:04:43 |
105 | 30 | Rober Tomas Marin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:40:05 | 00:04:44 |
106 | 31 | Salvador Hernandez Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:40:21 | 00:04:45 |
107 | 32 | Alberto Benavent Escriba | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 01:40:25 | 00:04:45 |
108 | 49 | Angel Perez Morales | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 01:40:25 | 00:04:45 |
109 | 12 | Jose Vicente Tamarit Dasi | Cronorunner Team | Veterano C - M | 01:40:27 | 00:04:45 |
110 | 17 | Cristian Fernandez Andres | C.a. Corriols Sueca | Senior - M | 01:40:35 | 00:04:46 |
111 | 50 | Ramon Trullenque Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:40:45 | 00:04:46 |
112 | 51 | Cesar Navarro Sanchez | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:40:53 | 00:04:46 |
113 | 52 | Christopher Rodriguez Castello | Independiente | Veterano A - M | 01:41:02 | 00:04:47 |
114 | 18 | Ruben Granero Gonzalez | Independiente | Senior - M | 01:41:02 | 00:04:47 |
115 | 33 | Jose Martinez Magraner | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:41:07 | 00:04:47 |
116 | 34 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:41:11 | 00:04:47 |
117 | 53 | Lucas Tejedor Mari | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 01:41:19 | 00:04:48 |
118 | 35 | Vicent Machi Ros | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:41:34 | 00:04:48 |
119 | 36 | Voro Martinez Camarasa | Al Trot Guadassuar | Veterano B - M | 01:41:53 | 00:04:49 |
120 | 13 | Mariano Pascual Aguado | C.a. L´alcudia | Veterano C - M | 01:42:04 | 00:04:50 |
121 | 37 | Vicent Vicent Montaner | Ratatletes Alberic | Veterano B - M | 01:42:06 | 00:04:50 |
122 | 54 | David Sart Albelda | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:42:09 | 00:04:50 |
123 | 55 | Enrique Mas Castany | Cecantella-frutas Tono-alejandro Sanz | Veterano A - M | 01:42:21 | 00:04:51 |
124 | 38 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano B - M | 01:42:21 | 00:04:51 |
125 | 14 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:43:13 | 00:04:53 |
126 | 15 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:43:15 | 00:04:53 |
127 | 56 | Jose Antonio Guerrero Morant | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:43:16 | 00:04:53 |
128 | 39 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 01:43:31 | 00:04:54 |
129 | 16 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:43:45 | 00:04:55 |
130 | 17 | Edelmiro Vila Tormo | Ranning Club | Veterano C - M | 01:43:48 | 00:04:55 |
131 | 57 | Sergio Pradas Perez | L\'alcudia Triatlo | Veterano A - M | 01:43:49 | 00:04:55 |
132 | 58 | Jordi Esteve Boix | Independiente | Veterano A - M | 01:43:51 | 00:04:55 |
133 | 59 | Pascual Andres Aguado | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:44:04 | 00:04:55 |
134 | 60 | Vicente Chilet Munoz | Independiente | Veterano A - M | 01:44:06 | 00:04:56 |
135 | 40 | Rafa Avila Ribero | Penya Mohicans | Veterano B - M | 01:44:12 | 00:04:56 |
136 | 61 | Gabriel Anthony Pedros | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:44:21 | 00:04:56 |
137 | 19 | Alvaro Pedro Tudela | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 01:44:37 | 00:04:57 |
138 | 18 | Vicente Sanz Hernandorena | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:44:46 | 00:04:57 |
139 | 41 | David Vaya Cucarella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:44:48 | 00:04:58 |
140 | 19 | Juan Talens Gallego | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:44:50 | 00:04:58 |
141 | 20 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:45:25 | 00:04:59 |
142 | 62 | Julian Delgado Sanz | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 01:45:32 | 00:05:00 |
143 | 21 | Bernardo Luis Garcia Perez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 01:45:48 | 00:05:00 |
144 | 42 | Miguel Gabaldon Vidal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:45:50 | 00:05:00 |
145 | 43 | Carlos Colomina Benedito | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:46:08 | 00:05:01 |
146 | 63 | Dani Vazquez Garcia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:46:09 | 00:05:01 |
147 | 44 | Juan Armada Blanco | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:46:31 | 00:05:02 |
148 | 20 | Angel Torres Pi | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 01:46:35 | 00:05:03 |
149 | 45 | Elies Climent Oliver | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:46:55 | 00:05:04 |
150 | 46 | Javier Lujan Fuentes | Independiente | Veterano B - M | 01:47:19 | 00:05:05 |
151 | 64 | Juan Jose Vaz Saez | Torrent Corre | Veterano A - M | 01:47:43 | 00:05:06 |
152 | 65 | Jose Carlos Benavent Castello | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 01:47:56 | 00:05:06 |
153 | 47 | Vicente Bayona | Independiente | Veterano B - M | 01:48:04 | 00:05:07 |
154 | 21 | Rafa Boluda Flores | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 01:48:34 | 00:05:08 |
155 | 48 | Jaime Martinez Martinez | S.d. Correcaminos | Veterano B - M | 01:49:11 | 00:05:10 |
156 | 49 | Vicente Jose Moreno Dura | Independiente | Veterano B - M | 01:49:13 | 00:05:10 |
157 | 66 | Javi Mendoza Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 01:49:46 | 00:05:12 |
158 | 67 | Pepe Ferragud Ferrus | Independiente | Veterano A - M | 01:50:16 | 00:05:13 |
159 | 50 | Jesus Palau Mahiques | Independiente | Veterano B - M | 01:50:28 | 00:05:14 |
160 | 51 | Antonio Copovi Talens | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 01:50:37 | 00:05:14 |
161 | 22 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 01:51:16 | 00:05:16 |
162 | 23 | Francisco Tomas Edo Guillot | Redolat Team | Veterano C - M | 01:51:24 | 00:05:16 |
163 | 52 | Richard Alvarez Torralbo | C.a. L´alcudia | Veterano B - M | 01:51:26 | 00:05:16 |
164 | 22 | Sergio Rubio Vernich | Anitin Team | Senior - M | 01:51:48 | 00:05:17 |
165 | 68 | Victor Bellver Fornet | Club De Correr El Garbi | Veterano A - M | 01:52:04 | 00:05:18 |
166 | 24 | Daniel Perpina Ubeda | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 01:52:11 | 00:05:19 |
167 | 53 | Francisco Gago Mengual | Cd Metaesport | Veterano B - M | 01:52:20 | 00:05:19 |
168 | 54 | Jose Maria Rojas Mancilla | Cd Metaesport | Veterano B - M | 01:52:20 | 00:05:19 |
169 | 69 | Pablo Perez Frances | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 01:52:21 | 00:05:19 |
170 | 55 | Juanjo Rodriguez Morales | Independiente | Veterano B - M | 01:52:26 | 00:05:19 |
171 | 70 | Angel Casamayor Plaza | Independiente | Veterano A - M | 01:53:23 | 00:05:22 |
172 | 56 | Juan Jose Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 01:54:09 | 00:05:24 |
173 | 57 | Vicente Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano B - M | 01:54:14 | 00:05:24 |
174 | 25 | Antonio Aledo Avaria | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano C - M | 01:55:41 | 00:05:29 |
175 | 26 | Celestino Ortiz Martinez | C.e. La Vespa De Novetle | Veterano C - M | 01:57:01 | 00:05:32 |
176 | 58 | Jose Joaquin Poblador Adam | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 01:57:13 | 00:05:33 |
177 | 27 | Vicente Bonafe Garcia | Independiente | Veterano C - M | 01:57:26 | 00:05:33 |
178 | 59 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 01:57:43 | 00:05:34 |
179 | 60 | Agustin Ferrer Fernandez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 01:57:48 | 00:05:35 |
180 | 71 | Alejandro Galvez Aguilera | Independiente | Veterano A - M | 01:58:47 | 00:05:37 |
181 | 28 | Fernando Nicolas Pellicer | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 01:59:40 | 00:05:40 |
182 | 61 | Roti Puig Pla | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 02:00:42 | 00:05:43 |
183 | 29 | Paco Aragones Vazquez | Independiente | Veterano C - M | 02:03:38 | 00:05:51 |
184 | 62 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 02:05:03 | 00:05:55 |
185 | 72 | Juan Antonio Chirivella Ruiz | Som Passatge | Veterano A - M | 02:06:44 | 00:06:00 |
186 | 63 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano B - M | 02:07:30 | 00:06:02 |
187 | 30 | Paco Martinez Pellicer | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano C - M | 02:08:48 | 00:06:06 |
188 | 64 | Luis Deu Marzo | Paterna Runners Club | Veterano B - M | 02:09:38 | 00:06:08 |
189 | 31 | Ambrosio Ferrer Portillo | C.a. La Rabosa | Veterano C - M | 02:12:36 | 00:06:17 |
190 | 65 | Ricardo Baguena Saez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 02:12:39 | 00:06:17 |
191 | 32 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 02:13:29 | 00:06:19 |
192 | 73 | Miguel Poblador Adam | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano A - M | 02:13:40 | 00:06:20 |
193 | 33 | Fernando M Gonzalez Avellan | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 02:13:40 | 00:06:20 |
194 | 74 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 02:13:41 | 00:06:20 |
195 | 75 | Ruben Fuentes Dolz | Anitin Team | Veterano A - M | 02:15:29 | 00:06:25 |
196 | 66 | Salva Perpinya Rovira | Independiente | Veterano B - M | 02:18:26 | 00:06:33 |
197 | 34 | Bernardo Tomas I Mascarell | Independiente | Veterano C - M | 02:20:04 | 00:06:38 |
198 | 23 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 02:27:28 | 00:06:59 |
199 | 76 | Jose Luis Pastor Fornes | Independiente | Veterano A - M | 02:27:36 | 00:06:59 |
200 | 67 | Pedro J. Culebras Vaquerizo | Caixa Rural Algemesi | Veterano B - M | 02:36:49 | 00:07:25 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Laura Castellano Barba | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 01:23:59 | 00:03:58 |
2 | 1 | Marta Carbo Segrelles | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - F | 01:24:02 | 00:03:58 |
3 | 2 | Linda Noriega Rodriguez | Independiente | Veterano B - F | 01:32:19 | 00:04:22 |
4 | 2 | Sandra Pla Sanchis | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 01:32:54 | 00:04:24 |
5 | 3 | Eva Espinosa Montserrat | C.a. Galapagos | Veterano A - F | 01:36:59 | 00:04:35 |
6 | 4 | Laura Ivars Llambies | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 01:37:55 | 00:04:38 |
7 | 3 | Yolanda Gonzalez Fernandez | Independiente | Veterano B - F | 01:38:45 | 00:04:40 |
8 | 5 | Sandra Merino | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - F | 01:39:15 | 00:04:42 |
9 | 1 | Marian Navarro Garcia | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - F | 01:44:18 | 00:04:56 |
10 | 4 | Victoria Mompo Sancho Martinez | C.e. La Vespa De Novetle | Veterano B - F | 01:44:45 | 00:04:57 |
11 | 1 | Sole Climent Conde | C.a. Xativa | Veterano C - F | 01:45:39 | 00:05:00 |
12 | 2 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 01:46:35 | 00:05:03 |
13 | 3 | Nadia Vila Navarro | Independiente | Senior - F | 01:47:06 | 00:05:04 |
14 | 6 | Maria Angeles Gimenez De Pedro | Anitin Team | Veterano A - F | 01:48:17 | 00:05:07 |
15 | 7 | Silvia Molinero | Independiente | Veterano A - F | 01:48:29 | 00:05:08 |
16 | 8 | Carla Martinez Tarcons | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 01:48:33 | 00:05:08 |
17 | 9 | Maria Rosa Romero Lopez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 01:49:48 | 00:05:12 |
18 | 4 | Belen Lujan | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - F | 01:52:23 | 00:05:19 |
19 | 10 | Loles Gutierrez Garcia | Diaiters Team Alberic | Veterano A - F | 01:55:07 | 00:05:27 |
20 | 11 | Desa Abril Sancho | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 01:57:04 | 00:05:32 |
21 | 5 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 01:57:42 | 00:05:34 |
22 | 6 | Carmen Carbonell Gomez | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano B - F | 02:01:38 | 00:05:45 |
23 | 12 | Marta Santoyo Valls | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 02:02:51 | 00:05:49 |
24 | 13 | Laura Calatayud Perez | C.a. Carcaixent | Veterano A - F | 02:05:27 | 00:05:56 |
25 | 14 | Sofia Martinez Sanchez | Som Passatge | Veterano A - F | 02:06:46 | 00:06:00 |
26 | 5 | Ariadna Martinez Fayos | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - F | 02:08:50 | 00:06:06 |
27 | 7 | Sonia Alberca Ortuno | Paterna Runners Club | Veterano B - F | 02:09:37 | 00:06:08 |
28 | 2 | Jana Roj Del | C.a. Corriols Sueca | Veterano C - F | 02:31:41 | 00:07:11 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 35 | Rafa Abad => Pts: 5 - 01:12:41 (00:03:26) Alejandro Tormo Velasco => Pts: 6 - 01:13:54 (00:03:30) David Esteve Nigo => Pts: 7 - 01:13:55 (00:03:30) David Martinez Herrero => Pts: 8 - 01:13:56 (00:03:30) Claudio Moreno Agut => Pts: 9 - 01:15:09 (00:03:33) |
2 | Alejandro Sanz La Rabosa | 49 | Hassane Ahouchar => Pts: 1 - 01:08:08 (00:03:13) Abdelali Razyn => Pts: 2 - 01:10:11 (00:03:19) Abdelmajid El Hissouf => Pts: 11 - 01:16:53 (00:03:38) Hicham El Amrani => Pts: 12 - 01:17:09 (00:03:39) Ramon Reyes Sanchez => Pts: 23 - 01:22:14 (00:03:53) |
3 | Caixa Rural Algemesi | 127 | Jonathan Piqueras Torres => Pts: 13 - 01:17:25 (00:03:40) Javier Noves Almansa => Pts: 16 - 01:20:22 (00:03:48) Angel Ramon Abella Mari => Pts: 20 - 01:21:30 (00:03:51) Carlos Bueno Miralles => Pts: 21 - 01:21:45 (00:03:52) Llorenc Niclos Llorca => Pts: 57 - 01:30:50 (00:04:18) |
4 | C.a. Carcaixent | 256 | Daniel Lopez Cuenca => Pts: 35 - 01:25:29 (00:04:03) Sergio Calatayud Faus => Pts: 52 - 01:29:29 (00:04:14) Ruben Climent Gimenez => Pts: 54 - 01:29:40 (00:04:15) Joan Esbri Montagud => Pts: 56 - 01:30:49 (00:04:18) Vicente Pons Navarro => Pts: 59 - 01:31:40 (00:04:20) |
5 | C.a. L´alcudia | 389 | Cristobal Rodriguez Gonzalez => Pts: 71 - 01:34:46 (00:04:29) Wilman De Jesus Infante Eras => Pts: 76 - 01:36:20 (00:04:33) Jesus Pastor Rebato => Pts: 77 - 01:36:23 (00:04:34) Josep Frau Martinez => Pts: 82 - 01:37:11 (00:04:36) Eduardo Saurina Lacal => Pts: 83 - 01:37:12 (00:04:36) |
6 | C.a. Els Coixos De Carlet | 426 | Javier Terol Ferrer => Pts: 39 - 01:26:37 (00:04:06) Carles Carbonell Fores => Pts: 65 - 01:33:22 (00:04:25) Vicente Bonafe Bisbal => Pts: 96 - 01:38:55 (00:04:41) Ramon Trullenque Martinez => Pts: 111 - 01:40:45 (00:04:46) Jose Martinez Magraner => Pts: 115 - 01:41:07 (00:04:47) |
7 | Atletisme Alginet | 509 | Luis Garcia Garcia => Pts: 61 - 01:31:57 (00:04:21) Javier Ausina Juan => Pts: 68 - 01:34:02 (00:04:27) Delfin Fargueta Signes => Pts: 125 - 01:43:13 (00:04:53) Jose Ortuno Ausina => Pts: 126 - 01:43:15 (00:04:53) Jose Exposito Canas => Pts: 129 - 01:43:45 (00:04:55) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Alejandro Sanz La Rabosa | 25 | Laura Castellano Barba => Pts: 1 - 01:23:59 (00:03:58) Sandra Pla Sanchis => Pts: 4 - 01:32:54 (00:04:24) Desa Abril Sancho => Pts: 20 - 01:57:04 (00:05:32) |
2 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 26 | Marta Carbo Segrelles => Pts: 2 - 01:24:02 (00:03:58) Laura Ivars Llambies => Pts: 6 - 01:37:55 (00:04:38) Belen Lujan => Pts: 18 - 01:52:23 (00:05:19) |