XXX VOLTA A PEU NOCTURNA A MANUEL
08/10/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equips - M
Equips - F
Benjamí - M
Benjamí - F
Aleví - M
Aleví - F
Infantil - M
Infantil - F
Cadet - M
Cadet - F
Classificació General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Abdelmajid El Hissouf | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:26:25 | 00:03:18 |
2 | 2 | Abdelali Razyn | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:26:26 | 00:03:18 |
3 | 1 | Rafa Abad | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:27:01 | 00:03:23 |
4 | 3 | Benja Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:28:47 | 00:03:36 |
5 | 2 | Javi Mendoza Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:29:01 | 00:03:38 |
6 | 3 | Ricardo Rodriguez Santiago | Independiente | Veterano A - M | 00:29:13 | 00:03:39 |
7 | 4 | Salva Ausina Gimeno | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:29:23 | 00:03:40 |
8 | 4 | Ramon Bermejo Santa | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:29:37 | 00:03:42 |
9 | 5 | Sergio Mateu Pla | Independiente | Veterano A - M | 00:30:08 | 00:03:46 |
10 | 6 | Alejandro Sanz Garcia | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:30:23 | 00:03:48 |
11 | 7 | Ricardo Sisternes Canete | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:30:44 | 00:03:50 |
12 | 1 | Daniel Gandia Vila | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:30:58 | 00:03:52 |
13 | 2 | David Blay Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:30:59 | 00:03:52 |
14 | 3 | Luis Garcia Garcia | Atletisme Alginet | Veterano B - M | 00:31:01 | 00:03:53 |
15 | 5 | Paco Sanchez Vidal | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:31:04 | 00:03:53 |
16 | 8 | Vicent Abril Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:31:11 | 00:03:54 |
17 | 9 | Jorge Vilar Abad | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:31:35 | 00:03:57 |
18 | 10 | Javier Terol Ferrer | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:31:36 | 00:03:57 |
19 | 6 | Cristian Fernandez Andres | C.a. Corriols Sueca | Senior - M | 00:31:49 | 00:03:59 |
20 | 1 | Eduardo Morante Ojeda | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:32:10 | 00:04:01 |
21 | 4 | Jose Vicente Belenguer Viton | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:32:23 | 00:04:03 |
22 | 1 | Alex Morante Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Junior - M | 00:32:29 | 00:04:04 |
23 | 5 | Eleuterio Bellver Bellver | Anitin Team | Veterano B - M | 00:32:48 | 00:04:06 |
24 | 11 | Raul Bosch Nadal | Atletisme Alginet | Veterano A - M | 00:33:01 | 00:04:08 |
25 | 12 | Vicente Turbi Ros | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:33:01 | 00:04:08 |
26 | 13 | Francisco Baldres Vila | Independiente | Veterano A - M | 00:33:03 | 00:04:08 |
27 | 14 | Juanjo Ortega Gonazalez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:33:21 | 00:04:10 |
28 | 2 | Fidel Hernandez Hernandez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano C - M | 00:33:46 | 00:04:13 |
29 | 15 | Oscar Gomez Gandia | Ratatletes Alberic | Veterano A - M | 00:33:48 | 00:04:14 |
30 | 7 | Kike Soler Gomez | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - M | 00:34:00 | 00:04:15 |
31 | 6 | Rafael Beneito Llopis | Independiente | Veterano B - M | 00:34:06 | 00:04:16 |
32 | 2 | Alejndro Sanvalero Sanchis | C.a. Carcaixent | Junior - M | 00:34:08 | 00:04:16 |
33 | 7 | Manuel Pallas Momparler | C.a. La Rabosa | Veterano B - M | 00:34:19 | 00:04:17 |
34 | 3 | Jesus Alcaniz Diaz | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano C - M | 00:34:29 | 00:04:19 |
35 | 8 | David Femenia Oliver | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:35:11 | 00:04:24 |
36 | 16 | Pascual Andres Aguado | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:35:12 | 00:04:24 |
37 | 4 | Luis Manuel Cervello Ferrada | Ratatletes Alberic | Veterano C - M | 00:35:17 | 00:04:25 |
38 | 9 | Ramon Luis Botella Carbonell | Independiente | Veterano B - M | 00:35:24 | 00:04:26 |
39 | 10 | Jose Vte Penalva Cogollos | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:35:38 | 00:04:27 |
40 | 11 | Esteban Alvarez Lleonart | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano B - M | 00:35:44 | 00:04:28 |
41 | 17 | Vicente Ramon Belda Vila | Independiente | Veterano A - M | 00:35:45 | 00:04:28 |
42 | 5 | Jaime Gimenez Puchades | C.a. Triesport Turis | Veterano C - M | 00:35:47 | 00:04:28 |
43 | 12 | Paco Penarrocha Escutia | Independiente | Veterano B - M | 00:35:49 | 00:04:29 |
44 | 6 | Simon Barber Felis | C.a. Carcaixent | Veterano C - M | 00:35:52 | 00:04:29 |
45 | 18 | Luis Miguel Dalmau Gallart | Independiente | Veterano A - M | 00:35:59 | 00:04:30 |
46 | 3 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior - M | 00:36:04 | 00:04:30 |
47 | 13 | David Lopez Arnal | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:36:06 | 00:04:31 |
48 | 7 | Jose Luis Alacreu Cano | Independiente | Veterano C - M | 00:36:06 | 00:04:31 |
49 | 8 | Sergio Araujo Ortega | Araujo Sports Team | Senior - M | 00:36:07 | 00:04:31 |
50 | 19 | Ramon Trullenque Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:36:20 | 00:04:32 |
51 | 4 | Ferran Santamaria | C.a. Carcaixent | Junior - M | 00:36:40 | 00:04:35 |
52 | 20 | Pablo Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - M | 00:36:44 | 00:04:36 |
53 | 8 | Juan Antonio Botias Perez | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:36:46 | 00:04:36 |
54 | 14 | Vicente Jose Moreno Dura | Independiente | Veterano B - M | 00:36:50 | 00:04:36 |
55 | 9 | Delfin Fargueta Signes | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:36:53 | 00:04:37 |
56 | 21 | Alejandro Vilches Del Castillo | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:36:53 | 00:04:37 |
57 | 15 | Arcadio Machi Lorente | C.a. Benimodo | Veterano B - M | 00:37:02 | 00:04:38 |
58 | 10 | Edelmiro Vila Tormo | Independiente | Veterano C - M | 00:37:14 | 00:04:39 |
59 | 22 | Juan Carlos Carrio Puig | Triatlo Carcaixent | Veterano A - M | 00:37:25 | 00:04:41 |
60 | 23 | Emilio Jose Molina Martin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - M | 00:37:31 | 00:04:41 |
61 | 16 | Gabriel Mocanu | Independiente | Veterano B - M | 00:38:00 | 00:04:45 |
62 | 24 | Daniel Llorens Domenech | Anitin Team | Veterano A - M | 00:38:01 | 00:04:45 |
63 | 9 | Natxo Sampedro Sapena | Diaiters Team Alberic | Senior - M | 00:38:02 | 00:04:45 |
64 | 25 | David Barragan Figueredo | Independiente | Veterano A - M | 00:38:04 | 00:04:46 |
65 | 17 | Mikhail Chumachenko | Independiente | Veterano B - M | 00:38:06 | 00:04:46 |
66 | 11 | Vicente Sanz Hernandorena | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:38:12 | 00:04:46 |
67 | 18 | Bernardo Vercher Navarro | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:38:32 | 00:04:49 |
68 | 19 | Carlos Colomina Benedito | Independiente | Veterano B - M | 00:38:37 | 00:04:50 |
69 | 26 | Jose Carlos Benavent Castello | C.a. Carcaixent | Veterano A - M | 00:38:53 | 00:04:52 |
70 | 27 | Vicente Bonafe Bisbal | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:38:57 | 00:04:52 |
71 | 12 | Jose Ortuno Ausina | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:39:00 | 00:04:52 |
72 | 20 | Rafa Avila Ribero | Penya Mohicans | Veterano B - M | 00:39:06 | 00:04:53 |
73 | 21 | Carlos Calatayud Salom | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - M | 00:39:29 | 00:04:56 |
74 | 10 | Angel Torres Pi | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Senior - M | 00:39:57 | 00:05:00 |
75 | 11 | Javier Colomer Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - M | 00:40:05 | 00:05:01 |
76 | 28 | Julian Delgado Sanz | Independiente | Veterano A - M | 00:40:17 | 00:05:02 |
77 | 12 | Adrian Ortiz Requena | C.e. La Vespa De Novetle | Senior - M | 00:40:31 | 00:05:04 |
78 | 13 | Enrique Alcover Alcover | Independiente | Veterano C - M | 00:40:46 | 00:05:06 |
79 | 22 | Fernando Moya Martinez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:40:50 | 00:05:06 |
80 | 29 | Manolo Carpena Escudero | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:40:51 | 00:05:06 |
81 | 23 | Jose Miguel Zornoza Alcover | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:40:51 | 00:05:06 |
82 | 14 | Celestino Ortiz Martinez | C.e. La Vespa De Novetle | Veterano C - M | 00:41:03 | 00:05:08 |
83 | 15 | Eduardo Sanchis Martin | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:41:05 | 00:05:08 |
84 | 13 | Jose Antonio Piera Coronado | Anitin Team | Senior - M | 00:41:30 | 00:05:11 |
85 | 30 | Sandre De Arcos Medina | Independiente | Veterano A - M | 00:41:38 | 00:05:12 |
86 | 16 | Jose Manuel Tomas Pavia | Km3 Xativa | Veterano C - M | 00:41:39 | 00:05:12 |
87 | 24 | Vicente Ortega Aznar | C.a. Xativa | Veterano B - M | 00:42:43 | 00:05:20 |
88 | 17 | Josep Lluis Ocheda Hervas | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano C - M | 00:42:44 | 00:05:20 |
89 | 31 | Pepe Ferragud Ferrus | Independiente | Veterano A - M | 00:42:53 | 00:05:22 |
90 | 18 | Jose Garzo Botella | Independiente | Veterano C - M | 00:42:59 | 00:05:22 |
91 | 25 | Juan Jose Moscardo Ferrando | Independiente | Veterano B - M | 00:43:21 | 00:05:25 |
92 | 26 | Toni Soler Barbera | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - M | 00:43:36 | 00:05:27 |
93 | 27 | Vicente Jose Escandell Castiella | C.a. Carcaixent | Veterano B - M | 00:44:14 | 00:05:32 |
94 | 19 | Jose Exposito Canas | Atletisme Alginet | Veterano C - M | 00:44:21 | 00:05:33 |
95 | 28 | Sergio Ignaci Garcia Rodrigo | Independiente | Veterano B - M | 00:44:56 | 00:05:37 |
96 | 29 | Leopoldo Lopez Juan | Independiente | Veterano B - M | 00:45:42 | 00:05:43 |
97 | 30 | Daniel Gonzalez Perez | C.t. Alzira | Veterano B - M | 00:45:56 | 00:05:44 |
98 | 31 | Rober Tomas Marin | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:47:17 | 00:05:55 |
99 | 32 | Josep Pons Garcia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - M | 00:47:41 | 00:05:58 |
100 | 20 | Fernando Nicolas Pellicer | C.a. Tortuga Algemesi | Veterano C - M | 00:49:01 | 00:06:08 |
101 | 32 | Vicente Javier Vazquez Denia | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - M | 00:49:35 | 00:06:12 |
102 | 21 | Bernardo Tomas I Mascarell | Independiente | Veterano C - M | 00:49:49 | 00:06:14 |
103 | 22 | Cesar Boquera Martinez | Anitin Team | Veterano C - M | 00:50:41 | 00:06:20 |
Classificació General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Oreto Martinez | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:33:21 | 00:04:10 |
2 | 2 | Maria Rosa Romero Lopez | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:35:01 | 00:04:23 |
3 | 1 | Nadia Vila Navarro | Independiente | Senior - F | 00:35:07 | 00:04:23 |
4 | 3 | Patricia Sentana | Independiente | Veterano A - F | 00:35:51 | 00:04:29 |
5 | 1 | Sandra Gomez Escriva | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano B - F | 00:36:48 | 00:04:36 |
6 | 4 | Susana Murillo Clemente | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:37:17 | 00:04:40 |
7 | 2 | Irene Gomez Ferrer | Alejandro Sanz La Rabosa | Senior - F | 00:37:24 | 00:04:40 |
8 | 5 | Carla Martinez Tarcons | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | Veterano A - F | 00:37:37 | 00:04:42 |
9 | 1 | Maria Amparo Ferrer Mestre | Diaiters Team Alberic | Junior - F | 00:38:01 | 00:04:45 |
10 | 2 | Neus Llopis Pascual | Santjorunners | Veterano B - F | 00:38:19 | 00:04:47 |
11 | 6 | Veronica Gandia Pastor | Santjorunners | Veterano A - F | 00:38:43 | 00:04:50 |
12 | 3 | Blanca Mansilla Benavent | C.a. Els Coixos De Carlet | Senior - F | 00:39:56 | 00:05:00 |
13 | 7 | Maria Fandos Satorres | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:41:15 | 00:05:09 |
14 | 3 | Carmen Carbonell Gomez | Atletisme Rantelles Almussafes | Veterano B - F | 00:42:23 | 00:05:18 |
15 | 8 | Maria Jose Fabra Mateu | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:43:37 | 00:05:27 |
16 | 4 | Mila Pons Calahorra | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano B - F | 00:43:37 | 00:05:27 |
17 | 4 | Judith Hidalgo Guillem | Santjorunners | Senior - F | 00:46:44 | 00:05:50 |
18 | 5 | Rebeca Martinez Pavia | Santjorunners | Veterano B - F | 00:46:44 | 00:05:50 |
19 | 9 | Amparo Benito Gandia | C.a. Els Coixos De Carlet | Veterano A - F | 00:47:41 | 00:05:58 |
20 | 10 | Veronica De La Torre Isern | Santjorunners | Veterano A - F | 00:47:54 | 00:05:59 |
21 | 6 | Susanna Pallas Garrigues | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano B - F | 00:47:56 | 00:06:00 |
22 | 11 | Patricia Sanchis Collado | Independiente | Veterano A - F | 00:49:35 | 00:06:12 |
23 | 12 | Vanessa Gonzalez Lama | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:53:45 | 00:06:43 |
24 | 13 | Marta Boluda Peris | Alejandro Sanz La Rabosa | Veterano A - F | 00:53:45 | 00:06:43 |
Classificació Equips Masc
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 46 | Rafa Abad => Pts: 3 - 00:27:01 (00:03:23) Salva Ausina Gimeno => Pts: 7 - 00:29:23 (00:03:40) Ricardo Sisternes Canete => Pts: 11 - 00:30:44 (00:03:50) Daniel Gandia Vila => Pts: 12 - 00:30:58 (00:03:52) David Blay Martinez => Pts: 13 - 00:30:59 (00:03:52) |
2 | C.a. Els Coixos De Carlet | 64 | Benja Mansilla Benavent => Pts: 4 - 00:28:47 (00:03:36) Javi Mendoza Moreno => Pts: 5 - 00:29:01 (00:03:38) Jorge Vilar Abad => Pts: 17 - 00:31:35 (00:03:57) Javier Terol Ferrer => Pts: 18 - 00:31:36 (00:03:57) Eduardo Morante Ojeda => Pts: 20 - 00:32:10 (00:04:01) |
3 | Alejandro Sanz La Rabosa | 95 | Abdelmajid El Hissouf => Pts: 1 - 00:26:25 (00:03:18) Abdelali Razyn => Pts: 2 - 00:26:26 (00:03:18) Alejandro Sanz Garcia => Pts: 10 - 00:30:23 (00:03:48) Kike Soler Gomez => Pts: 30 - 00:34:00 (00:04:15) Pablo Gomez Ferrer => Pts: 52 - 00:36:44 (00:04:36) |
4 | Atletisme Alginet | 154 | Ramon Bermejo Santa => Pts: 8 - 00:29:37 (00:03:42) Luis Garcia Garcia => Pts: 14 - 00:31:01 (00:03:53) Raul Bosch Nadal => Pts: 24 - 00:33:01 (00:04:08) Juan Antonio Botias Perez => Pts: 53 - 00:36:46 (00:04:36) Delfin Fargueta Signes => Pts: 55 - 00:36:53 (00:04:37) |
5 | C.a. Carcaixent | 213 | Alejndro Sanvalero Sanchis => Pts: 32 - 00:34:08 (00:04:16) Jose Vte Penalva Cogollos => Pts: 39 - 00:35:38 (00:04:27) Simon Barber Felis => Pts: 44 - 00:35:52 (00:04:29) David Lopez Arnal => Pts: 47 - 00:36:06 (00:04:31) Ferran Santamaria => Pts: 51 - 00:36:40 (00:04:35) |
Classificació Equips Fem
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Club Atletisme Rickysporteam Alzira | 12 | Oreto Martinez => Pts: 1 - 00:33:21 (00:04:10) Sandra Gomez Escriva => Pts: 5 - 00:36:48 (00:04:36) Susana Murillo Clemente => Pts: 6 - 00:37:17 (00:04:40) |
2 | C.a. Els Coixos De Carlet | 29 | Maria Rosa Romero Lopez => Pts: 2 - 00:35:01 (00:04:23) Blanca Mansilla Benavent => Pts: 12 - 00:39:56 (00:05:00) Maria Jose Fabra Mateu => Pts: 15 - 00:43:37 (00:05:27) |
3 | Santjorunners | 38 | Neus Llopis Pascual => Pts: 10 - 00:38:19 (00:04:47) Veronica Gandia Pastor => Pts: 11 - 00:38:43 (00:04:50) Judith Hidalgo Guillem => Pts: 17 - 00:46:44 (00:05:50) |
4 | Alejandro Sanz La Rabosa | 41 | Irene Gomez Ferrer => Pts: 7 - 00:37:24 (00:04:40) Maria Fandos Satorres => Pts: 13 - 00:41:15 (00:05:09) Susanna Pallas Garrigues => Pts: 21 - 00:47:56 (00:06:00) |
Benjamí Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Marti Martinez Valero | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:02:09 | 00:03:55 |
2 | 2 | Lluis Balaguer Santos | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:02:20 | 00:04:15 |
3 | 3 | Sergio Garcia Moreno | C.a. Els Coixos De Carlet | Benjami - M | 00:02:36 | 00:04:44 |
4 | 4 | Ignasi Rodriguez Lozano | Atletisme Alginet | Benjami - M | 00:02:52 | 00:05:13 |
Benjamí Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Carla Rodrigo Garcia | Escuela De Atletismo Turis | Benjami - F | 00:02:13 | 00:04:02 |
2 | 2 | Lidia Jimenez Roig | C.a. Tortuga Algemesi | Benjami - F | 00:03:18 | 00:06:00 |
Aleví Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Josep Regal Ros | Independiente | Alevi - M | 00:04:01 | 00:03:39 |
2 | 2 | Raül Sais Alonso | Independiente | Alevi - M | 00:04:06 | 00:03:44 |
3 | 3 | Alberto Silvente Tomas | Independiente | Alevi - M | 00:04:16 | 00:03:53 |
Aleví Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Diana Lysenkova | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:04:12 | 00:03:49 |
2 | 2 | Nerea Climent Turegano | C.a. La Rabosa | Alevi - F | 00:04:20 | 00:03:56 |
3 | 3 | Lidia Nogues Ocheda | C.a. Els Coixos De Carlet | Alevi - F | 00:04:22 | 00:03:58 |
4 | 4 | Roser Puchades Crespo | Independiente | Alevi - F | 00:04:51 | 00:04:25 |
5 | 5 | Anna Puchades Crespo | Independiente | Alevi - F | 00:05:10 | 00:04:42 |
Infantil Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alex Sangil Casado | C.a. La Rabosa | Infantil - M | 00:05:27 | 00:03:18 |
2 | 2 | Adrian Munoz Peris | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - M | 00:05:48 | 00:03:31 |
3 | 3 | Ramon Trullenque Fabra | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - M | 00:05:51 | 00:03:33 |
4 | 4 | Paco Arasteny Bonet | C.a. Pucol | Infantil - M | 00:05:57 | 00:03:36 |
5 | 5 | Pere Rodrigo Hernandez De Alba | Escuela De Atletismo Turis | Infantil - M | 00:06:26 | 00:03:54 |
6 | 6 | Marcos Sangil Casado | C.a. La Rabosa | Infantil - M | 00:07:18 | 00:04:25 |
Infantil Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Ana Gomez Navasquillo | C.a. Els Coixos De Carlet | Infantil - F | 00:06:13 | 00:03:46 |
2 | 2 | Laia Sancho Climent | C. A. Canals | Infantil - F | 00:07:11 | 00:04:21 |
Cadet Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Alejandro Silvente Tomas | Independiente | Cadete - M | 00:07:40 | 00:03:50 |
2 | 2 | Bernat Vercher Martin | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:07:51 | 00:03:56 |
3 | 3 | Sergi Chenoll Munana | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:08:39 | 00:04:20 |
4 | 4 | Unai Ibsa Martinez Coves | C.a. Els Coixos De Carlet | Cadete - M | 00:09:14 | 00:04:37 |
Cadet Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Nuria Gomez Nadal | Atletisme Alginet | Cadete - F | 00:09:25 | 00:04:42 |